Практична підготовка магістрів

27 грудня 2012 року
м. Київ, НУБіП України

     Рівень практичної підготовки випускників – це головний критерій, що визначає їх конкурентоспроможність на ринку праці. Саме на практичну підготовку звертають найбільшу увагу підприємства-роботодавці при працевлаштуванні студентів вишу. Особливостями навчального процесу підготовки магістрів спеціальності «Якість, стандартизація, сертифікація» є саме спрямування у практичну площину майбутніх фахівців. Для забезпечення цього, випускаюча кафедра проводить найрізноманітніші заходи: організовує відвідування студентами виставок, екскурсій на кращі переробні підприємства, проводить зустрічі із професійними організаціями у сфері стандартизації та сертифікації, організовує конференції за участю випускників минулих років – сьогоднішніх фахівців передових українських та іноземних компаній.
      Нещодавно було проведене виїзне практичне заняття у міжнародному центрі стандартизації та сертифікації аграрних та природоохоронних технологій, сировини та готової продукції. Наші магістри мали можливість дізнатися про практичні аспекти розробляння та упровадження системи менеджменту якості в НУБіП України, процедуру зворотного зв’язку із вступниками, студентами та підприємствами-роботодавцями, що застосовується у виші, порядок оцінювання процесів СМЯ. Маємо надію, що незабаром наші сьогоднішні студенти забезпечать розвиток компаній аграрної сфери, застосовуючи на практиці здобуті знання та навички під час навчання в університеті. 
 


Практичне заняття з магістрами у міжнародному центрі стандартизації та сертифікації аграрних та природоохоронних технологій
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook