II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Економічна кібернетика» за спеціальністю «Економіка» 2019/2020 н. р.

13 лютого 2020 року
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 №1580 "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році" у Національному університеті біоресурсів та природокористування України з 27 по 29 квітня 2020р. відбудеться II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Економічна кібернетика» за спеціальністю «Економіка».
Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Економічна кібернетика» за спеціальністю «Економіка» проводитиметься у два тури:
1) теоретичний;
2) практичний.
Конкурсні завдання охоплюють програму з економічної кібернетики, спеціальність «Економіка», зокрема, за наступними дисциплінами: «Економічна кібернетика», «Моделювання економіки», «Економетрика», «Мікроекономіка», «Макроекономіка», «Ризикологія», «Дослідження операцій», «Оптимізаційні методи та моделі»
До участі у II етапі Олімпіади запрошуються переможці І-го етапу олімпіади, які навчаються у ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації.
Максимальна кількість учасників від кожного ЗВО складає три особи.
Анкети переможців І етапу з обов’язковим підписом голови оргкомітету і печаткою ЗВО у відсканованому вигляді (додаток 1та заявки на участь у II етапі Всеукраїнської олімпіади (додаток 2просимо надіслати до 01 березня 2020 року на електронну [email protected] та поштову адресу оргкомітету: Україна, 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, кафедра «Економічної кібернетики», оргкомітет Олімпіади «Економічна кібернетика» за спеціальністю «Економіка».
Анкети, надіслані пізніше 01 березня 2020 року, оргкомітетом розглядатись не будуть. Після отримання заявки електронною поштою, на Вашу електронну адресу буде надіслане запрошення для участі в Олімпіаді.
Регламент проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 н.р. «Економічна кібернетика» за спеціальністю «Економіка»:
27 квітня 2020 р. – з 9.00 до 18.00 заїзд і реєстрація учасників.
28 квітня 2020 р. – проведення теоретичного та практичного турів Олімпіади.
29 квітня 2020 р. – апеляційна комісія, закриття Олімпіади та від’їзд учасників.
Учасники обов’язково повинні мати при собі: паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження (за вимогою ЗВО-у відправника).
Проживання і харчування за рахунок учасників. Місця для проживання бронюються згідно з поданими заявками. Відшкодування витрат на відрядження здійснюється за рахунок вищих навчальних закладів, в яких навчаються учасники Олімпіади. Квитки на зворотну дорогу необхідно придбати заздалегідь самостійно.
Більш детально умови проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Економічна кібернетика» за спеціальністю «Економіка»  викладені на сайті кафедри економічної кібернетики НУБіП  https://nubip.edu.ua/node/2971 
 
Довідки за телефонами: 
+380(44) 527 85 67 (відповідальний секретар – Коваль Тетяна Валеріївна, методист кафедри Кравченко Катерина Яківна)
 
Адреса проведення та реєстрації учасників Олімпіади: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 16а, навчальний корпус № 15.
 
 
Додаткова інформація постійно оновлюається і оприлюднується на сайті кафдри економічної кібернетики (https://nubip.edu.ua/node/2971) та факультету інформаційних технологій НУБіП (https://nubip.edu.ua/IT.NUBIP)
 
Дмитро Жерліцин
професор кафедри економічної кібернетики


 
 
 

  

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook