Cпартакіада між мешканцями гуртожитків НУБіП України продовжується….

27 листопада 2012 року
З ініціативи Об’єднаного комітету студентських рад гуртожитків НУБіП України, за підтримки ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи та кафедри фізичного виховання 21 листопада 2012 р. в навчальному корпусі № 9 відбулося змагання з перетягування канату серед збірних команд гуртожитків НУБіП України.
Атмосфера була дуже напружена. Чим ближче підходила 18:00 година, тим більшала метушня в корпусі – всі поспішали здати заявки на участь голові спортивно-масового сектору ОКСРГ Луценко Олександру.
Нарешті настала довгоочікувана година і команди гуртожитків зібралися в спортивному залі корпусу. Всі гуртожитки дуже відповідально віднеслися до участі у даному змаганні і порадували своєю присутністю.
Розпочалося змагання з напутнього слова директора ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи Черкашина Д.К., який побажав всім учасникам змагань успіхів та впевнено йти до перемоги. Справедливим та розсудливим суддею виступив старший викладач кафедри фізичного виховання Литвин М.П.
Змагання між командами визначило жеребкування:
- команди 2 і 8 гуртожитків;
- команди 4 і 7 гуртожитків;
- команди 11 і 3 гуртожитків;
- команди 1 і 5 гуртожитків;
- команди 6 і 9 гуртожитків.
Азарт і силу з яким проходило змагання просто не передати. Спортсмени всіма силами намагалися перетягнути канат та суперників на свою частину поля!
В ІІ-й тур пройшли команди: гуртожитків № 1, № 4, № 6, № 8, № 10 та      № 11.
Боротьба була дуже запеклою, але перемогли найсильніші. В фінал вийшли команди гуртожитків № 4, № 6, № 11.
Почесне ІІІ місце зайняла команда гуртожитку № 11, ІІ місце за командою гуртожитку № 4, перемогу здобула команда гуртожитку № 6!!! Переможці отримали грамоти, а команда 6 гуртожитку - кубок за перше місце в комплексній спартакіаді серед мешканців гуртожитків з перетягування канату. Нагороди вручив директор ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи Д.К. Черкашин.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!!!!
 
Інформаційний відділ ОКСРГ

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook