Погляд у завтрашній день

4 листопада 2019 року


З 29 по 31 жовтня проходила масштабна Міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу AgroComplex 2019.

В черговий раз за підтримки деканату агробіологічного факультету (Оксана Тонха, Володимир Завгородній) та погодження із навчальною частиною (Оксана Зазимко) кафедри рослинництва (Світлана Каленська, Михайло Дмитришак, Людмила Гончар, Олександр Шутий) і кормовиробництва та меліорації (Григорій Демидась, Ірина Свистунова) провели виїздні заняття зі студентами 3 та 4 курсів в павільонах і конференц-залах МВЦ (м.Київ).

 

Основне завдання виїзних занять полягає не лише в ознайомленні майбутніх технологів з агрономії із новітніми технологіями, а й підвищенні їх агрономічних компетенцій та аналітичних навичок отримувати новітню інформацію, здатність до суспільного обговорення складних агрономічних питань і самостійного ухвалення оптимальних рішень в умовах виробництва.

Відкрив виставку Голова наглядової ради ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Володимир Іванов.

 

На відкритті виступили:

·       керівник відділу з питань продовольства, сільського господарства, захисту прав споживачів та охорони довкілля при Посольстві Федеративної республіки Німеччини в Україні Германн Інтеманн;

·       президент асоціації «Теплиці України» Євген Чернишенко;

·       засновник компанії DroneUA, головний бізнес-партнер IT-Corner 2019 Валерій Яковенко;

·       перший віце-президент спілки пасічників України Віталій Нагорнюк;

·       президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Микола Стрижак;

·       голова союзу промисловців та підприємців України Сергій Прохоров.

Директор виставкового проекту «Міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу AgroComplex 2019» випускник 1977 року агрономічного факультету Української сільсько-господарської академії Олександр Горбаток, виступаючи перед студентами зазначив, що виставка AgroComplex – основна платформа для спілкування виробників продукції сільського господарства – фермерів та креівників великих агрохолдингів.

 

На виставці свою продукцію представили виробники з 11 країн світу – більше ніж 300 компаній. На виставці розгорнута національна експозиція Німеччини в якій 9 німецьких компаній створили ефективну платформу для бізнес комунікації з відвідувачами.

Колективні експозиції презентують Туреччина та Китай.

Діють 5 спеціалізованих виставок: IT-Corner, AgroEnergyDay, Local to Global, Продуктивне бджільництво, Тепличний бізнес.

На виставці мають можливість отримати професійну інформацію для подальшого розвитку агроформувань з урахуванням кращого вітчизняного і світового досвіду роботи в аграрному секторі. Виставка – найкраще місце для підведення підсумків року, що минає та формування планів на майбутнє.

Олександр Горбаток згадав свої студентські роки в рідній альма-матер, поділився життєвим досвідом. Звертаючись до студентів зазначив про необхідність опановувати ази хліборобських знань. «… Інформація отримана Вами сьогодні на виставці, з підручників і навчальних посібників, на лекціях і практичних заняттях несе нові знання і досвід, працює для Вас. Наснаги та здобутків Вам у навчанні. Із міцними знаннями здійсняться всі Ваші заповітні мрії».

Його однокурсник Вадим Гибало, агроном-консультант ТОВ групи копаній «Ярило», розказав студентам про роботу компанії, охарактеризував рідкі комплексні антистресові добрива розроблені науковцями компанії, які підвищують стійкість рослин до посухи, високих та низьких температур, пестицидів. Дав щирі батьківські поради, як стати успішними.