Магістр Людмила Степанчук: глибокі фахові знання та мудрість своїх наставників буду передавати молодому, зростаючому поколінню

11 серпня 2019 року

Виховує все: люди, речі, явища, але перш за все, люди.
З них на першому місці — батьки і педагоги.
Антон Макаренко

Ось так і непомітно пролетів рік відтоді, коли я вперше переступила поріг Національного університету біоресурсів і природокористування України та опановую спеціальність «Педагогіка вищої школи». До речі, мене звати Людмила Степанчук, я працюю викладачем природничо-наукових дисциплін в Золотоніському коледжі ветеринарної медицини.

 

Знання, які здобуваю, навчаючись тут, передаю студентам, яких навчаю. Достукатись до сучасної молоді досить складно. Для того, щоб донести матеріал застосовую знання, які отримала на кафедрі педагогіки. Студентам все нове - все цікаве. Відповідно підвищується їх відсоток зацікавленості до вивчення дисциплін, рівень знань не лише на теорії, а й на практиці, культура особистісної та моральної поведінки у соціумі, виховання в них господарності, працьовитості та охайності, доброзичливості та співчуття до всього що їх оточує. А для мене, як для викладача, найбільше задоволення це коли діти вільно володіють вивченим матеріалом, коли спостерігаючи за ними на навчальних практиках бачиш, як вони вдало поєднують та ефективно застосовують свої здобуті знання на лекціях.

 Навчаючись в НУБіП, я отримала в першу чергу нові враження, в галузі педагогіки, познайомилася з цікавими, талановитими людьми, які представляють нашу країну за кордоном, знайшла нових, чудових друзів. Саме тут я отримала глибокі фахові знання та мудрість своїх наставників, що буду передавати молодому, зростаючому поколінню, за що їм безмежно вдячна!

Дуже багато свого неоціненного досвіду передають колеги-педагоги своїм студентам, тому і атмосфера на кафедрі педагогіки дружня і комфортна - тут почуваєш себе, як вдома. Тож я, як майбутній випускник за ОС «Магістр» принагідно, висловлюю подяку університету, гуманітарно-педагогічному факультету, а також кожному викладачу кафедри, які протягом навчання вкладали в нас свою душу та віддавали часточку знань, які ми пронесемо крізь все своє життя!

Людмила Степанчук,
магістр за спеціальністю "Освітні, педагогічні науки"
("Педагогіка вищої школи")

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook