Досвід НУБіП з підготовки лісових пожежних представлено в Європі

5 липня 2019 року
м. Роттердам, Нідерланди

Країни Європи все частіше стикається з наслідками екстремальних лісових пожеж, які призводять до втрат життя, знищення власності та культурної спадщини. Зміна клімату посилює вплив екстремальних погодних явищ в Європі та світі. Великі пожежі перетинають національні кордони, що потребує посилення співробітництва між державами.

На конференції у м. Роттердам, Нідерланди був представлений досвід Глобального центру моніторингу пожеж та досвід НУБіП, зокрема Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж, з координації міжвідомчої співпраці у галузі лісових пожеж та підготовці лісових пожежних. Подія відбувалась в рамках проекту "Європейські центри для цивільного захисту та управління кризовими ситуаціями", який був ініційований Європейським Парламентом.

На підставі доповідей представників європейських неурядових центрів з управління пожежами, в тому числі, з України, проектом буде запропонована модель для поширення досвіду існуючих центрів. Європейська Комісія, у тісній співпраці з державами-учасницями та партнерами на основі проекту вирішить, як краще використовувати цю теоретичну модель.


Професор кафедри лісівництва ННІ ЛіСПГ, керівник
Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж
Сергій Зібцев

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook