Екологічний фестиваль "Зелена планета"

25 квітня 2012, 11:00
майданчик за 9 корпусом

 У середу, 25 квітня, усіх студентів НУБіП України накриє лавина екологічного фестивалю! Він охопить майже всю територію університету, але епіцентром еко-фесту буде зведена сцена за корпусом №9 (фізкультурний комплекс). Цілий день молодь проведе у режимі екологічного нон-стопу:

  • о 10:00 відбудеться урочисте відкриття фестивалю ( його відкриють Мельничук Д.О.  і високоповажні гості)
  • 11:00 презентація екологічного кодексу студентами юридичного факультету
  • 15:00 майстеркласи від професіоналів: приготування харчових продуктів, лозоплетіння, вишивки, мотанка ляльок і петриківський розпис! Ви  це вмієте? – Не вмієте! Раз не вмієте, то приходьте!)
  • 16:00 – модерн- квест для усіх бажаючих : побігати “Стежками Голосієва” разом з новоствореною командою, позмагатися  з іншими, знайти клад (а раптом?) і інші моменти, які я не можу оголосити, бо це таємниця і сюрприз!
  • 17:00  особливо цікавий для тих, хто хоче схуднути: проект “Велобум”! Забудьте про маршрутки, сідайте на велосипеди, прирівнюйтесь до Європи!
  • 19:00 концерт! Мега-супер-пупер-цікавий концерт, бо там буде пантоміма, рок-гурти, сучасні танці і НІЧОГО НЕЦІКАВОГО!
  • 21:00 Усі на відпочинок!

Якщо ви сучасна людина, яка любить спілкуватися з людьми, а не існувати, дивлячись днями фільми у гуртожитку, то вам буде дуже цікаво дізнатися цікаве на майстер-класах для свого всебічного розвитку, знайти нових друзів на квесті, показати себе у велобумі, і можливо, знайти кохання серед глядачів чи учасників концерту.

Усе це у середу!

Крок до оновлення життя.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook