3.04.2012 року на засіданні ректорату урочисто вручено нагороди

5 квітня 2012 року
Дипломом ІІІ ступеняВсеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2011/2012 навчальному році з галузі «Хімічні науки» нагороджено студентку НУБіП України Оксану Турко. Крім цього, вона отримала сертифікат учасника ІІ етапу цього конкурсу з природничих, технічних та гуманітарних наук.
 
Дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих технічних і гуманітарних наук з галузі «Переклад» нагороджено студентку НУБіП України Ольгу Малишко. Її відзначено за наукове дослідження «Особливості перекладу термінології окремих галузей (на матеріалі юридичних, медичних й інформаційних термінів)» (науковий керівник – доцент Г.І. Сидорук).
 
Відзначено також спортсменів університету:
 
команду НУБіП України - за зайняте 2-ге місце в змаганнях з волейболу серед чоловіків за програмою Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ-ІV р.а.;
 
чоловічу волейбольну збірну студентів НУБіП України, яка стала другою на Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Мінагрополітики і продовольства України і першою - у змаганнях серед збірних студентів вишів ІІІ-ІV р.а. Голосіївського району Києва (тренер - викладач кафедри фізичного виховання В.В. Андрущенко);
 
баскетбольну збірну студентів НУБіП України, яка виборола 1-ше місце в Християнській баскетбольній лізі серед чоловічих команд Києва (тренер –ст. викладач кафедри фізичного виховання С.С. Бринзак).
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook