Команда агробіологічного факультету – чемпіони 62-ї спартакіади студентів НУБіП України 2018-2019 навчального року з волейболу серед чоловічих команд

2 квітня 2019 року
м. Київ. НУБіП України

У п`ятницю, 29 березня, завершилися змагання з волейболу 62-ї Спартакіади студентів НУБіП України 2018-2019 навчального року. У фіналі зустрілися команди агробіологічного факультету і факультету конструювання та дизайну. Трибуни ігрового залу спортивного комплексу НУБіП України були вщент забиті вболівальниками обох факультетів. Від напруги аж «дзвеніло» повітря. У першій партії агробіологи одержали впевнену перемогу. Та команда факультету конструювання та дизайну і не думала здаватися. Натхненна шаленою підтримкою вболівальників, у другій партії вона дала бій суперникам і одержала перемогу. Такого опору волейболісти-агробіологи не чекали. Перемога команди конструювання та дизайну у другій партії подіяла на них, як холодний душ. Агробіологи мусили зібратися і  грати більш агресивно і впевнено, відбиваючи атаки суперника. І така тактика дала змогу отримати таку бажану перемогу в третій партії.

Тож місця у трійці призерів розподілилися таким чином. Першою стала команда агробіологічного факультету, друге місце посіла команда факультету конструювання та дизайну, а трійку призерів замкнула команда ННІ лісового і садово-паркового господарства.

 

Вітаємо збірну команду агробіологічного факультету з волейболу і декана Оксану Леонідівну Тонху з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Микола Костенко,

завідувач кафедри фізичного виховання,

гуманітарно-педагогічного факультету

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook