Білько Тамара Олександрівна провела спеціалізований практичний майстер - клас "Домедична допомога на робочому місці" для фахівців з охорони праці підприємств

11 березня 2019, 16:57
механіко-технологічний факультет

Відповідно до чинного законодавства (ст. 173 КЗпП, ст. 9 Закону України «Про охорону праці»), передбачена пряма відповідальність роботодавця за травму або загибель людини на роботі і обов'язок роботодавця - організувати проведення спеціалізованого навчання наданню першої домедичної допомоги (ст. 153 КЗОТ, ст. 18 Закону України «Про охорону праці»). 

Саме тому будь-яку надзвичайну ситуацію завжди краще запобігти і підготувати персонал заздалегідь.


4 березня в місті Одеса доцент кафедри охорони праці та інженерії середовища Білько Тамара Олександрівна спільно з Навчальним Центром  "SAR" та з редакцією журналу "Охорона праці" проводила спеціалізований практичний майстер - клас "Домедична допомога на робочому місці" для фахівців з охорони праці підприємств.

   

Участь в семінарі взяли працівники понад 20 організацій з різних областей України.

Сподіваємось, що навчання було корисним для учасників, тож керівництво підприємств знайде можливість поглибити знання своїх працівників на більш поглиблених тренінгах з охорони праці, адже знання про першу допомогу на робочому міці – це знання ціною у життя.

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook