Перший випуск магістрів

5 березня 2019 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10
05 березня 2019 року відбулась хвилююча та знамення подія для інституту – випуск перших магістрів!
Дипломи магістра отримали студенти, що навчалися за освітніми програмами "Агроінженерія", "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", "Облік і оподаткування".

З початком нового етапу життя випускників привітав директор інституту Василь Лукач, який відмітив, що завдяки інноваційним змінам, випускники отримали ґрунтовну теоретичну підготовку та практичні навички, що вже забезпечило більшості сьогоднішніх випускників працевлаштування. А це краще підтвердження того, що ми досягли своєї мети - забезпечити підготовку конкурентоздатного фахівця, успішного в своїй галузі!

 
 

Творчої наснаги, віри в свої сили та здійснення всіх заповітних мрій, щастя та миру випускникам побажали обласний благочинний Чернігівської єпархії Православної церкви України, настоятель кафедрального собору Всіх Святих отець Сергій та священник кафедрального собору Всіх Святих протоієрей Олександр Морозов.

 

В урочисто прикрашеній залі випускників-магістрів вітали талановиті студенти інституту: Ярослава Гомоляко та ансамбль "Барвінок" під керівництвом Наталії Макаренко.

Від імені усіх випускників Антон Сірик подякував адміністрації інституту та професорсько-викладацькому складу за отримані знання і вкладену в студентів часточку душі та зазначив, що рідний інститут назавжди залишиться в серці кожного його випускника.
 
 
 
 
 
 

Вітаємо Вас із завершенням навчання та бажаємо Вам не втрачати свого завзяття та наполегливості!

Бажаємо Вам віри в свої сили та здійснення всіх заповітних мрій, здоров’я Вам та Вашим родинам, щастя та миру!

 Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook