Національний університет біоресурсів і природокористування України підписав Договір про співробітництво з Аграрною біржею

20 грудня 2011 року
19 грудня 2011 року ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Дмитро Мельничук разом з директором Аграрної біржі Олександром Марюхнічем підписали Договір про співробітництво (далі Договір), який передбачає співпрацю в науковій та виробничій підготовці спеціалістів біржового ринку.
Згідно положень Договору, університет забезпечуватиме високоякісну професійну підготовку фахівців біржового ринку, а Аграрна біржа формуватиме групи бажаючих пройти навчання. Документом передбачено, також, необхідність співпраці в сфері розвитку науково-освітньої та науково-дослідницької діяльності, а також сертифікації та підвищення кваліфікації брокерів.
Навчання забезпечуватиме кафедра біржової діяльності НУБіП України, яка відповідає вимогам навчального процесу, оскільки обладнана найкращими та найсучаснішими засобами для навчання.
 
 
Довідково:
 
Аграрна біржа – це єдина державна товарна біржа в Україні. Створена у 2005 році, вона забезпечує рівні умови для всіх учасників біржової торгівлі та сприяє розвитку ринку товарних деривативів, базовим активом яких є сільськогосподарська продукція.
Впродовж багатьох років Аграрна біржа займає провідні позиції з організації торгівлі сільськогосподарськими товарами в Україні.
На торговому майданчику Аграрної біржі можна  укласти контракти на умовах спот і форвард.
Аграрна біржа забезпечує:
· Максимальне спрощення пошуку ринку збуту та постачальників;
· Прозорість ринкового ціноутворення;
· Свободу здійснення брокерської діяльності (членами Аграрної біржі стали понад 50 брокерських контор);
· Безкоштовні та якісні консультації спеціалістів відділу торгів та юридичного відділу щодо ринкової кон’юнктури, процедури укладення договорів, вирішення спорів та інших питань, які стосуються біржової торгівлі;
· Організацію державних закупівель сільськогосподарської продукції.
Аграрна біржа володіє розгалуженою мережею регіональних відділень і представлена в кожному регіоні України, що дозволяє скоротити час на укладення угод та знизити фінансові витрати на їх реєстрацію.
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook