Участь кафедри фінансів у Київському податковому форумі
Участь кафедри фінансів у Київському податковому форумі
21 листопада 2018 року
Головне управління ДФС у м. Києві за сприяння Київської міської державної адміністрації в рамках формування податкової культури у місті Києві вперше провели «Київський податковий форум», який об’єднав податківців, бізнес та науковців. Викладачі кафедри фінансів Скрипник Галина та Тітенко Зоя прийняли активну участь в обговоренні ключових питань, що виникали в ході жвавої дискусії.
Відкрили форум Надія Южаніна народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, яка наголосила на колосальних змінах в законодавстві, які спростили спілкування платників податків та державних службовців
Голова управління ДФС у м.Києві Людмила Демчинка відітила, що платники податків відкриті до нових технологій, готові швидко переходити до нових податкових серверів. В звязку з цим, податківці вважають реальним за два роки перейти до надання податкових послуг і сплати податків у он-лайн режимі. «Мета реформи фіскальної служби в Україні – диджиталізація 100% податкових сервісів» зазначила Людмила Дмитрівна.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u208/3_18.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u208/4_12.jpg)
Київський міський голова Віталій Кличко привітав учасників форуму та відмітив, що лише завдяки збільшенню сплати податків у м.Києві можливе покращення інфраструктури міста.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u208/5_12.jpg)
Робота форуму продовжилася на окремих панельних дискусіях «Кияни та податки» та «Трансфертне ціноутворення в умовах сьогодення». Зокрема на панельній дискусії «Кияни та податки» обговорювалися новації в оподаткуванні землі та майна, питання адміністрування місцевих податків, декларування доходів та питання оподаткування доходів від здавання в оренду майна. Головними спікерами були Володими Варгіч заступник начальника Головного управління ДФС у м.Києві, Володимир Репін директор Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради, Петер Мадлер експерт Німецького товариства міжнародного спідробітництва та Маркус Дрост доцент Федеральної фінансової академії Федеральної Республіки Німеччини.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u208/6_9.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u208/7_7.jpg)
На завершення форуму всі присутні змогли особисто поспілкуватися з представниками Державної фіскальної служби та отримати відповіді на питання, що виникли вході дискусії.
С.Онишко,
доцент кафедри фінансів