Візит представників компанії «John Deere» до НУБіП України

18 листопада 2011 року
15 листопада 2011 року до Національного університету біоресурсів і природокористування України завітали представники компанії «JohnDeere» - генеральний директор Петер Крім та менеджер зі зв’язків з університетами країн Європи, Азії та Африки доктор Томас Пойнтнер.
Головною метою візиту було ознайомлення з діяльністю університету, обговорювались також варіанти майбутньої співпраці. Під час засідання ректорату Томас Пойнтнер відмітив зацікавленість компанії «JohnDeere» у співпраці саме з НУБіП України.
Представники компанії відвідали також кафедру автоматики та робото технічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка і ознайомилися із матеріально-технічною базою навчальної лабораторії мікропроцесорної техніки і проблемної науково-дослідної лабораторії «Інтелектуальні управляючі системи в АПК». Вони залишилися задоволеними розробками кафедри, які презентували директор інституту В. Козирський і завідувач кафедри В. Решетюк.
За результатами зустрічі сторони домовились підготували угоду про співпрацю в якій будуть прописані основні напрямки спільної діяльності.
Також, керівництво університету запросило представників компанії «JohnDeere» взяти участь у Міжнародному науково-інноваційному форумі «СЕЛО – ХХІ СТОЛІТТЯ», де обговорюватимуться проблеми підвищення ролі України у збільшенні світових продовольчих ресурсів і який пройде 5-7 грудня 2011 року.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook