Програма подвійних дипломів магістратури «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» НУБіП України та Поморської академії (м.Слупськ, Польща)

Навчаючись у магістратурі «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами»  можна за два роки отримати два дипломи: один НУБіП України, а другий  – Поморської академії (м.Слупськ, Польща) за магістерською програмою «Національна безпека».

Поморська академія – це польський вищий державний навчальний заклад з 40-річною традицією, який розташований у стародавньому місті Слупську поблизу Балтійського моря з багатою історією та культурою. 

 

Академія має найбільшу в Центральному Помор'ї бібліотеку, яка налічує біля 350 тисяч томів постійних видавництв та 40 тисяч спеціальних видань. Поточна підписка налічує 760 позицій, у тому числі 47 зарубіжних журналів. У всіх студентів є вільний доступ до Інтернету. Через Академічну мережу можна скористатися доступом до вітчизняних і зарубіжних електронних бібліотечних баз.

Співробітники адміністрації академії, незважаючи на визначені години прийому, завжди готові допомогти в організаційних питаннях. Розклад занять розроблено досить гнучко, тому студенти мають можливість не тільки навчатися, а й працювати та організувати цікаве дозвілля.

Поморська академія має три гуртожитки, у яких створені всі умови для комфортного проживання та успішного навчання, спортивний центр та центр вивчення іноземних мов. Навчальний заклад також пропонує студентам різні додаткові форми розвитку своїх здібностей: діяльність у наукових гуртках та громадських організаціях.  

Місто Слупськ – це одне з найпривабливіших туристичних місць з неперевершеними архітектурними пам’ятками та добре розвиненою інфраструктурою. Також, завдяки студентській візі та міжнародному студентському квитку, студенти мають можливість для подорожей Європою. 

Докладніше про навчання у Поморській академії від студентів, які навчаються у магістратурі «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами»:

у ВІДЕО  

у повідомленнях на сторінці кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту:


 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook