Агробіологічний факультет провів міжнародний семінар «Використання ґрунтових мікроорганізмів для сталого сільського господарства»

20 травня 2018 року

18 травня 2018 року, в ауд. № 40, 4 навчального корпусу, відбувся міжнародний семінар: «Використання ґрунтових мікроорганізмів для сталого сільського господарства» за участю українських, італійських і турецьких науковців.

Із вітальним словом виступила декан агробіологічного факультетуОксана Тонха, яка відзначила актуальність теми семінару, використання мікробіологічного консорціуму у проблемах подолання стресу сільськогосподарських рослин від посухи, зменшення забруднення ґрунту важкими металами і радіонуклідами, покращення доступності елементів живлення для рослин, формування сприятливого середовища для реалізації біологічного потенціалу рослин. Оксана Тонха познайомила учасників семінару із структурою НУБіП України, агробіологічного факультету та представила концепцію по співпраці за напрямками наукових досліджень, використання ґрунтових мікроорганізмів та можливостей транскордонної співпраці.

         У роботі семінару брали участь закордонні гості, які виступили із наступними доповідями:

  • Міхель Селіто (Італія), доктор філософії з хімічних та біохімічних наук, відповідальний відділу маркетингу та глобальних випробувань компанії MS BIOTECH SpA - «Використання ґрунтових мікроорганізмів для сталого сільського господарства»;