Ніжинський агротехнічний інститут підвищує якість підготовки фахівців і зміцнює матеріально-технічну базу

28 квітня 2018 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10

28 квітня до Ніжинського агротехнічного інституту з робочим візитом завітали перший проректор НУБіП України Ігор Ібатуллін та начальник відділу організаційної діяльності НДГ та навчально-виробничої практики Василь Туринський.

 
У ході візиту було здійснено огляд матеріальної бази навчальних корпусів. За останній рік керівництву інституту вдалося зробити майже неможливе: повністю оновити фасад корпусу та здійснити благоустрій прилеглої території, відкрити центральний вхід та відремонтований хол інституту, здійснити ремонт коридору другого поверху лабораторного корпусу та модернізувати лабораторії для забезпечення щойно ліцензованої спеціальності "Агрономія", осучаснити приміщення деканату факультету інженерії та енергетики і кафедр, які відтепер можуть конкурувати  своїм виглядом з провідними університетами. В подальших планах – методичне наповнення лабораторій, закупка сучасних меблів та обладнання.
 
 
 
 
За підтримки ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнка та депутата Верховної Ради України Олександра Кодоли в грудні 2017 року було замінено понад 130 вікон фасадної частини спортивного залу, крила актового залу дворового фасаду, другого поверху лабораторного корпусу та другого поверху корпусу факультету економіки, менеджменту та логістики.
 
 
 
 
Делегація оглянула музейний комплекс інституту, до складу якого входять музей історії інституту, музей хліба та Музей Гідності і Пам’яті.  Музей історії інституту охоплюватиме більше 120 років життя та бурхливого розвиту навчального закладу. Музей хліба демонструватиме історію хліборобської культури українського народу від найдавніших часів до сьогодні. У музеї Гідності та пам’яті відображатимуться події бою під Крутами, революції Гідності, антитерористичної операції та волонтерський рух. 
 
 
 
 
Продовженням став огляд навчально-науково-виробничого підрозділу: навчальних ферм, демонстраційних ділянок та полів. Реалізація завдань, які стоять перед лабораторією рослинництва, можлива лише за рахунок упровадження новітніх технологій, що у свою чергу вимагає сучасної с.г. техніки. Так, в 2017 році було придбано плуг оборотний KUHN Multi-Master (4+1) (Франція), в квітні цього року – компактомат К 600 SLC (Чехія), що дозволить якісно виконати передпосівний обробіток ґрунту. Серед головних завдань на цей рік: придбання сівалки С3М Ніка 6 Велес-Агро (Україна), дельта-скрепера, групових автонапувалок.
 
 
 
 
Ігор Ілліч та Василь Михайлович підтримали плани адміністрації інституту по зміцненню матеріально-технічної бази та розвитку навчально-науково-виробничого підрозділу інституту як основної бази поглибленої практичної підготовки фахівців і запевнили в повній підтримці керівництва нашого університету. Намітили шляхи покращення у галузі тваринництва та створення зразкової молочно-товарної ферми.
 
Василь Лукач,
директор Ніжинського агротехнічного інституту
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook