Звітно-виборні збори Ради ветеранів війни та праці Національного університету біоресурсів і природокористування

28 вересня 2011 року

    23.09.11 р. відбулися звітно-виборні збори Ради ветеранів війни та праці Національного університету біоресурсів і природокористування України. На заході були присутні представники адміністрації, кафедр, профспілкових та громадських організацій університету, представники Голосіївської районної ради ветеранів, серед почесних гостей – ветерани війни та праці.
Було заслухано звіт голови ради ветеранів Д.С.Чубова, а також обрано новий склад ради. Присутні дали схвальну оцінку діяльності ради ветеранів війни та праці. Червоною ниткою проходила тема патріотично-виховної роботи зі студентством.

    Рада ветеранів в Університеті функціонує із 50-60-х років минулого століття, з моменту створення Первинної організації Радянського Комітету ветеранів війни при Українській сільськогосподарській академії. З 1987 р. організація підпорядковується Голосіївській районній організації ветеранів.
    Основне своє завдання на сьогодні Рада вбачає у збереженні в пам’яті поколінь подвигу їхніх дідів та прадідів в роки Великої Вітчизняної війни.
 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook