Привітання від ректора університету академіка, Героя України Д. Мельничука з Днем знань

1 вересня 2011 року

       

 Шановні студенти!

    Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року! Вересень починається святом – «Днем знань». Це свято молодості та надії,  і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг університету.
Цього року ми зустрічаємо майже 10  тисяч молодих людей. Перші університетські пари, перші у Вашому житті лекції відомих вчених, які відкриють Вам світ пізнання та сходження до одвічних життєвих джерел і азів професійної майстерності.     Саме в стінах університету Ви сформуєтеся як професіонали і видатні особистості.

    Тож, бажаю Вам у стінах нашого університету досягти своєї мети у житті і стати гідними студентами своїх вчителів, зустріти добрих і надійних друзів та знайти справжнє кохання. Впевнений, що зерна науки, якими будуть засіяні Ваші душі дадуть добрі сходи і забезпечать Вас у майбутньому добрим урожаєм мудрості та натхнення

      Також сердечно вітаю всю нашу велику університетську родину з «Днем знань» і бажаю Вам доброго здоров’я, нових творчих звершень, які прославлять наш університет як в Україні, так і в усьому світі.
     Тож, бажаю всім успіхів та щастя! 
 
           З повагою, ректор НУБіП України,
           академік, Герой України                                                            Д. Мельничук
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook