Декани факультетів аграрних закладів вищої освіти: в НУБіП – на підвищення кваліфікації!

26 березня 2018 року

     Згідно плану-графіка підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників аграрних вищих навчальних закладів освіти, керівників і спеціалістів АПК України до університету прибули на підвищення кваліфікації декани факультетів аграрних університетів України. 68 працівників із дев’ятнадцяти навчальних закладів навчатимуться впродовж п’яти днів в навчально-науковому інституті післядипломної освіти.

     В перший день занять перед ними виступили ректор університету Станіслав Ніколаєнко, перший проректор Ігор Ібатуллін, проректор з навчально-виховної роботи Сергій Кваша. У виступах йшлося про виклики, які сьогодні необхідно вирішувати в аграрній освіті, нові завдання освіти в вимірі сучасних інтегрованих процесів, організацію наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, розширення можливостей наукового пошуку та популяризації власних досліджень за допомогою платформи Web of Science тощо.

     У наступні дні лекції читатимуть провідні фахівці з ДУ «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», начальник Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрій Шевцов, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук, начальник навчального відділу Оксана Зазимко, завідувач кафедри методики навчання та управління навчальними закладами Василь Ковальчук.

 

     Навчальна програма складається із трьох сесій – двох очних і однієї – в режимі онлайн. Всі побажання слухачів враховано.

 

 

     Буде проведено обмін досвідом роботи з деканами факультетів та директорами ННІ нашого університету.
     Це дасть взаємну користь щодо вдосконалення організації роботи навчального процесу на факультетах, удосконалення практичної підготовки студентів аграрних закладів освіти.

Марія Кулаєць,
директор ННІ післядипломної освіти

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook