Проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління»

19 березня 2018 року

10 корпус, 232 ауд.

      Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році», наказу ректора НУБіП України від 15.12.2017 р. № 1292 щодо проведення І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади в 2017-2018 н.р. 15 і 16 березня 2018 року було проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» серед студентів 4 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності «Менеджмент».

       Згідно розпорядження декана факультету аграрного менеджменту №654 від 19.02.2018 р. було сформовано робочий оргкомітет для проведення I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» у складі: голова оргкомітету – Горьовий В.П., д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського; члени оргкомітету: Гогуля О.П., к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського; Новак О.В., к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського; секретар оргкомітету – Миронюк Л.В., лаборант кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського.

       За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління», в якій взяли участь 59 студентів 4 курсу спеціальності «Менеджмент», було визначено наступних переможців:
І місце – розділили Євдакова Дар`я Володимирівна і Шевчук Ірина Андріївна (6 група);
ІІ місцеВернигора Ольга Володимирівна (3 група);
ІІІ місце - Лащів Христина Тарасівна (6 група).

Вітаємо переможців та бажаємо достойно представити Університет на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління»!

Ольга Гогуля
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook