Доказова медицина як нова концепція медицини та основні принципи гомеопатії − в акценті уваги на засіданні студентського гуртка «Ветеринарна фармакологія та фармація»

21 березня 2018, 9:00

20 березня відбулося чергове робоче засідання студентського наукового гуртка «Ветеринарна фармакологія та фармація». Після обговорення участі гуртківців у конференціях, вимог до підготовки матеріалів у різних журналах було заслухано доповіді на актуальні теми сучасної ветеринарної фармакології.

У формі активної дискусії відбулось обговорення доповіді «Гомеопатичні засоби в ветеринарній медицині» Лесіч Анастасії, студентки 6 групи 3 курсу. Вона проаналізувала передумови виникнення гомеопаті, етапи її розвитку, основні принципи та порівняла їх практичне застосування в Україні та світі. Наостанок доповідач зупинилась на характеристиці окремих препаратів та їх наукових дослідженнях. У доповіді було окреслено чимало важливих нині  питань щодо використання гомеопатичних засобів.

Студентка 6 групи 3 курсу Сікало Віталіна підготувала надзвичайно цікавий матеріал про фармацевтичний ринок лікарських засобів з різною фармакологічною дією, які сьогодні широко використовуються у ветеринарних клініках. Доповідач розповіла про їх виробників, склад та дію, вартість у мережі аптек.

Студент 6 групи 3 курсу Пищик Максим акцентував увагу на доказовій медицині і принципах розробки ліків. Студент актуалізував питання у тому, що це нова концепція медицини, яка базується на прийнятті конкретних рішень щодо лікування хворого, які обгрунтовані чіткими доказами ефективності та безпеки існуючих методів терапії, отриманих у результаті доклінічних та клінічних досліджень.

На завершення було узгоджено теми доповідей на наступне засідання.

Науковий керівник, к.вет.н. І.М. Деркач

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015