"День знань" в НУБіП України!

1 вересня 2011 року

1 вересня 2011 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося традиційне свято «День знань» та урочиста посвята в першокурсники, що символізує початок нового навчального року. У ньому взяли участь понад дві тисячі першокурсників із базового навчального закладу, його Південного філіалу та дванадцяти регіональних ВНЗ I-III рівнів акредитації.

 

 

 

 

«День знань» в університеті – свято особливе. Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, свято мудрості, доброти і віри у майбутнє. Цей день дає можливість дорослим повернутися у свої «золоті роки», а студентам – до своєї другої домівки: університету.

Ранок першовересневого дня наповнився мелодійними звуками студентського вальсу, університетські вулиці розквітли від посмішок та студентського гомону. Ностальгічні погляди викладачів, душевний щем, смуток і радість переплелися разом…

 

 

 

    На адресу університету надійшли численні привітання – від Президента України Віктора Януковича, Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Голови наглядової ради НУБіП України Андрія Клюєва, голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, Національної академії наук України, Вищого господарського суду України,  та інші. Гостями свята були видатні особистості України та зарубіжних країн.

Ректор університету академік Д.О.Мельничук з особливою теплотою вітав першокурсників, які тільки-но починають свою дорогу до знань, на якій їх чекає захоплююче знайомство із скарбницями вічної мудрості та духовних надбань alma mater. У своєму виступі він побажав студентству успіхів у навчанні, щасливих та незабутніх студентських років, скористатися наданим шансом для досягнення життєвої мети. Викладачам і всім співробітникам університету – натхнення у праці та нових звершень в науці, а всім присутнім   міцного здоров’я, злагоди та щастя.

 

 

 

 

 

Особливою приємністю свята стало привітання Радника Президента України, заступника Голови наглядової ради університету Віктора Андрійовича Слаути, який протягом багатьох років підтримує нашу alma mater і особисто зробив багато в питаннях розвитку університету. Віктор Андрійович зачитав вітальну телеграму  Президента України Віктора Януковича із теплими та щирими побажаннями студентам та всьому багатотисячному  колективу університету, а від себе побажав усім першокурсникам скористатися наданим шансом отримати достойну освіту в одному з кращих вишів не тільки України, а й світу.

 

 

    Також з вітальним словом виступили заступник міністра аграрної політики та продовольства України О.В. Сень, заступник голови Київської міської державної адміністрації А.К. Голубченко, голова Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації О.Г. Незнал, директор Інституту землеробства УААН В.Ф. Сайко, Герой України, директор Інститут серцево-судинної  хірургії АМН України Г.В. Книшов, Герой України, директор підприємства «Авангард-А» О.Г. Боровик.

 

 

 

 

 

 

 

 

Художні колективи університету своїм професійним виконанням пісень, танців перенесли усіх гостей свята в чарівний світ незабутніх відчуттів першого дня осені, а виступи спортсменів додали наснаги та позитивного заряду енергії на новий навчальний рік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Гості із зарубіжних університетів: Елізабет Хоффман,  виконавчий віце-президент, Провост Університету штату Айова (США), Хосе Заглул - ректор університету EARTH (Коста Ріка), Крістіна Гутковська - проректор з навчальної та дидактичної роботи Варшавського університету наук про життя (Польща), Фрідріх Бауер - президент інженерного бюро «Фрідріх Бауер GmbH» (Австрія), Петро Жировницькі - генеральний директор підприємства Брунталлєр (Чеська Республіка); Єва Соларська - професор Люблінського університету наук про життя (Польща) висловили подяку за вручені нагороди.

 

 

 

 

 

 

         

У рамках заходу відбулося нагородження почесних гостей, співробітників та викладачів вищими відзнаками університету.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook