Гуманітарно-педагогічний факультет переможець спартакіади «Здоров’я» НУБіП України 2017-2018 навчального року з тенісу настільного

14 березня 2018 року
м.Київ, НУБіП України, навчальний корпус №9, ігрова зала

12-13 березня 2018 року в рамках спартакіади «Здоров’я» НУБіП України відбувся турнір з настільного тенісу, в якому взяли участь тринадцять факультетів та два ННІ, а саме: тринадцять жінок і двадцять сім чоловіків.

В особистій першості серед жінок призові місця розподілились в наступному порядку: трете місце зайняла представниця агробіологічного факультету, доцент кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунту – Катерина Карабач;  друге місце посіла представниця  гуманітарно-педагогічного факультету, доцент кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті – Ірина Сопівник, а переможницею спартакіади «Здоров’я» з настільного тенісу серед жінок стала представниця факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, доцент кафедри стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції, кандидат в майстри спорту з настільного тенісу, чемпіонка Всеукраїнської спартакіади серед аграрних ЗВО 3-4 рівнів акредитації – Наталія Медвєдєва.

У чоловіків призові місця розподілились в наступному порядку: трете місце посів представник гуманітарно-педагогічного факультету, професор кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті, голова первинної профспілкової організації  НУБіП України – Ростислав Тарасенко, друге місце посів професор кафедри глобальної економіки, проректор з навчально-виховної роботи – Сергій Кваша, а переможцем став завідувач кафедри педагогіки, професор, кандидат в майстри спорту з настільного тенісу, неодноразовий переможець Всеукраїнської Спартакіади серед науково-педагогічних працівників Аграрних ЗВО 3-4 рівня акредитації – Руслан Сопівник.

В загальнокомандному заліку місця розподілилися в наступному порядку:

1 місце посіла команда гуманітарно-педагогічного факультету; 2 місце – команда агробіологічного факультету; 3 місце – команда харчових технологій та управління якістю продукції АПК; 4 місце – факультет інформаційних технологій; 5 місце – факультет захисту рослин; 6 місце – факультет конструювання на дизайну; 7 місце – механіко-технологічний факультет; 8 місце – юридичний факультет; 9 місце – факультет тваринництва та водних біоресурсів; 10 місце – факультет ветеринарної медицини; 11 місце – факультет землевпорядкування; 12 місце – економічний факультет; 13 місце - ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження; 14 місце – факультет аграрного менеджменту; 15 місце – ННІ лісового і садово-паркового господарства.