СПІВДРУЖНОСТІ КОНЯРІВ НЕ МАЄ КОРДОНІВ

2 березня 2018, 23:04

       Коні завжди поєднували різні верства населення. Це ціла каста людей, від коневода до коне власника, від тренера до спортсмена, які живуть заради цих прекрасних тварин. І цій співдружності не існує жодних кордонів.

    Так з 1 по 3 лютого 2018 року з дружнім візитом, на запрошення своїх чеських друзів-кіннозаводчиків, відвідав чеський племінний кінний завод з розведення кладрубської породи коней доцент кафедри конярства і кіннозаводства Осадчий С.А.

     Дане запрошення було приурочене приїзду до племінного заводу, з неофіційним візитом наслідного принца Дубая (ОАЄ) Хамдана ібн Мохаммеда Аль Мактума, який є великим шанувальником і власником коней.

    В подальшому принц Мохаммед Аль Мактум запропонував відвідати його країну і показати власні стайні, де розводять коней англійської чистокровної та арабської порід. Так з 3 по 6 лютого 2018 року відбулась поїздка в ОАЄ, місто Дубаї, де були отримані незабутні враження. 

   Побачене дуже важко передати словами, це потрібно бачити. Чого тільки варті бігові тренажери для скакових коней, басейни для тренування де коні плавають, солярії і т.д.

   Маю думку, що українські кіннозаводчики мають прагнути до таких висот, маючи постійну співпрацю з конярами Європи, Азії, Америки і Великобританії. Тільки так ми можемо гідно вийти на міжнародну арену.

Доцент кафедри конярства і бджільництва

С. Осадчий

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook