День знань 2017: першокурсники випробували свої сили в спортивних змаганнях

2 вересня 2017 року

 Урочистості з нагоди свята 1 вересня вже традиційно продовжились на спортивних аренах НУБіП, де студенти-першокурсники продемонстрували свою швидкість, спритність, витривалість та силу розуму, а їх наставники отримали змогу оцінити молоде поповнення своїх збірних команд. Шахи, баскетбол, парковий волейбол та футбол – ось в цих видах молодь мірялася своїм азартом. 

 
ШАХИ
 
Шістнадцять першокурсників змагалися за звання гросмейстера НУБіП. Його виборов Андрій Чумаченко, студент факультету землевпорядкування. Друге місце посів Микола Горбняк (ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження). Третє місце – Влад Рева (механіко-технологічний факультет).
 
 
 
 
 
 
 
БАСКЕТБОЛ
 
З шести чоловічих команд першими стали представники факультету конструювання та дизайну, другими - команда агробіологічного факультету, третіми - команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження.
 
Дванадцять баскетболісток грали у чотирьох командах. Перше місце виборола команда механіко-технологічного факультету, друге місце - команда факультету ветеринарної медицини, третє місце - команда факультету конструювання та дизайну.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Паковий волейбол 
 
У цьому виді спорту взяли участь 54 студенти з 9 факультетів. Перше місце виборола команда агробіологічного факультету, друге місце - команда ННІ лісового та садово-паркового господарства, третє місце - команда факультету конструювання та дизайну.
 
 
 
 
Футбол 
 
Футбол підтвердив статус наймасовішого виду спорту - 160 учасників з 13 факультетів. Футболісти змагались у 4 групах та грали по круговій системі. До наступного кола змагань вийшли наступні команди: ННІ лісового та садово-паркового господарства, гуманітарно-педагогічного факультету, факультету конструювання та дизайну, ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, факультету аграрного менеджменту, юридичного факультету, агробіологічного факультету та факультету інформаційних технологій. 
 
 
 
 
Олена Отрошко
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook