Економічний факультет відкрив двері для випускників коледжів та технікумів

12 квітня 2017 року

12 квітня НУБіП України відкрив двері для майбутніх абітурієнтів. Святкова зустріч розпочалась у відновленому актовому залі 3 корпусу з вітального слова ректора університету Станіслава Миколайовича Ніколаєнка. Далі слово взяли відповідальний секретар приймальної комісії Шевчук Віктор Миколайович, голова студентської організації НУБіП України Ілля Вакарчук.

Перед початком свята гостям були представлені на огляд здобутки наукової роботи гуртків факультету. Студенти НУБіП України привітали гостей творчими номерами, по завершенню яких майбутні абітурієнти перемістились згідно затвердженого плану розміщення факультетів.
Так у 228 аудиторії 10 навчального корпусу майбутніх абітурієнтів радо зустріли представники економічного факультету на чолі з деканом. Анатолій Діброва зустріч розпочав із короткого ознайомлення з факультетом та його спеціальностями.

На свято завітало близько 155 майбутніх випускників коледжів та технікумів, були гості як з відокремлених підрозділів НУБіП України так і з інших навчальних закладів економічного профілю. 

День відкритих дверей мав надати якнайповнішу інформацію про економічний факультет Національного університету біоресурсів і природокористування України – про професії, умови вступу, а також дав можливість кожному абітурієнту особисто відчути атмосферу, яка панує в нас, та на власні очі переконатись у правильності вибору навчального закладу та майбутнього фаху.

Під час виступу декану та завідувачів профільних кафедр присутні мали можливість отримати інформацію по суті про спеціальності, терміни навчання, майбутні професії, можливості навчання та проходження практики за кордоном, а також про роботу ради роботодавців, що згодом сприятиме їх гарантованому працевлаштуванню.

  

  

 

На зустрічі також був присутній представник приймальної комісії Сергій Нікітченко, який більш детально ознайомив присутніх з умовами та особливостями цьогорічного вступу до НУБіП України.

 

Про студентський побут та дозвілля, наукові гуртки розповіла Голова студорганізації економічного факультету Дювенжи Катерина.

По завершенню декан факультету радісно запросив гостей на каву-брейк до їдальні 10 навчального корпусу, та на колективне фото.

Деканат вдячний організаторам, завідувачам кафедр, науково-педагогічним працівникам, директорам коледжів та технікумів, а особливо студентському активу, які не залишились байдужими і прийняли активну участь в організації та проведенні цього свята. Також керівництво деканату дуже вдячні всім гостям, які завітали на свято.

Анатолій Шиш,
Віталій Нагорний,
заступники декана економічного факультету

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook