Перемога у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Математичні методи, моделі в економіці».

24 березня 2017, 16:44

23-24 березня на базі економічного факультету Запорізького національного університету проходила підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Математичні методи, моделі в економіці».

Галузева конкурсна комісія для участі у публічному захисті з 80 студентських наукових робіт (92 автори із 39 ВНЗ) відібрала наукові розвідки 20 претендентів, які представляли різні виші України.

Як і минулого року, активну участь у конкурсі взяли студенти факультету інформаційних технологій. НУБіП на конкурсі представляли Т. Мудрук з роботою «Управління кредитним ризиком у мікрофінансових організаціях із використанням скорингових моделей» та Ю. Нам'ясенко з роботою "Оптимізаційна задача газопостачання в Україну".

Справедливою оцінкою наукової праці талановитої студентки магістратури Тетяни Мудрук та її наукового керівника – доцента кафедри економічної кібернетики Марини Негрей – у фінальному етапі змагань став диплом І ступеня.

                     Вітаємо переможницю і бажаємо подальших успіхів!

Андрій Скрипник,
завідувач кафедри економічної кібернетики

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook