Участь в 2 міжнародному науково-практичному семінарі “Розвиток біоенергетичного потенціалу в сільскому господарстві”

5 квітня 2017, 15:52

У приміщенні компанії “Так” за адресою, вул. Вижгородська 63, м. Київ, відбувся семінар по розвитку біоенергетичного потенціалу українського аграрного сектору.

Кафедра економічної кібернетики НУБіП була представлена доповідю студентів 4-го курсу Ю. Нам’ясенко, О. Сабіщенко, Г. Кутуков і магістром другого року навчання О. Голячук, теми дипломних робіт яких відповідали напряму конференнції, спільно з зав. кафедрою економічної кібернетики проф. А. Скрипником на тему “Програма відставання”, в якій було критично проаналізовано “Програму енергетичної стратегії до 2035 року”. Було висвітлено, що програма закріплює двухкратне відствання енергетичної ефективності порівняняно з світовим показниками, робить акцент на небезпечну атомну енергетику радянского зразку для якої на сьогоднішній день не вирішено питання диверсифікації паливних матеріалів.


Під час конференції було заслухано доповідь німецького вченого Фолькер Зассе, в якій він зазначив, що останній атомний реактор у Німеччині, буде зупинений у 2022 році. Надзвичайно цікавою була доповідь власника компанії “Так” Голуба Р.Т., в якій він акцентував увагу на ефективному енергозбереженні за рахунок використання відходів кукурузи, що допомогло зберігти його компанії більше мільйону куб.газу. Надзвичайно інформативною була доповідь голови правління Біоенергетичної асоціації України Гелетухи Г.Г., який представив перспективи та перешкоди на шляху розвитку біоенергетики, і наголосив, що біоенергетика найближчим часом буде забезпечувати суттєвий внесок у енергетичний баланс країни.


Команда кафедри економічної кібернетики висловлює подяку директору НДІ економіки та менеджменту д.е.н., проф. Талавирі М.П. за чудову організацію і проведення семінару з біоенергетики.
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook