Спартакіада "Бадьорість та здоров`я" серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІV р.а., які розташовані на території Голосіївського району Києва з футзалу

21 березня 2017 року
м. Київ, Національний університет харчових технологій

Команда викладачів НУБіП України зайняла 1 місце на змаганнях з футзалу Спартакіади "Бадьорість та здоров`я" серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, які розташовані на території Голосіївського району Києва. Організатор змагань Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної у місті Києва державної адміністрації.

Змагання пройшли  21 березня 2017 року в Національному університеті харчових технологій (НУХТ). В турнірі брали участь команди трьох ВНЗ розташованих на території Голосіївського району Києва: НУХТ, НУБіП України і Київського національного університету ім. Т. Шевченко (КНУ).

Наша команда в першій грі перемогла команду викладачів Київського національного університету ім. Т. Шевченко з рахунком 6:2. Друга гра з командою НУХТ була дуже напруженою. Програючи з рахунком 5:2 команда НУБіП України в кінці гри зуміла зібратися і на останніх трьох хвилинах зрівняти рахунок. У підсумку 5:5. У третій грі команда Київського національного університету ім. Т. Шевченко програла команді НУХТ з рахунком 3:4. Отже у командному підсумку місця розподілились таким чином:

1 місце – Національний університет біоресурсів і природокористування України,

2 місце – Національний університеті харчових,

3 місце – Київський національний університет ім. Т. Шевченко.

Склад команди НУБіП України:

Юрій Андрусик, доцент кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка агробіологічного факультету, Олексій Бешун доцент кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем механіко-технологічного факультету, Павло Кроп, доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності факультету аграрного менеджменту, Володимир Шапошник, старший викладач кафедри стандартизації та сертифікації, Микола Костенко, Сергій Бурко, Валерій Прохніч, В'ячеслав Листопад, усі кафедра фізичного виховання. Ворота нашої збірної захищали Віталій Шмаргун, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної  роботи та психології, гуманітарно-педагогічного факультету і Дмитро Магльований, асистент кафедри фізичного виховання.

Вітаємо нашу збірну команду з перемогою, бажаємо їм здоров'я і успіхів.

Фото з турніру, команда НУБіП України:

У грі воротарі команди НУБіП України Віталій Шмаргун і Дмитро Магльований:


Наталія Федорина, старший лаборант кафедри фізичного виховання

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook