Всеукраїнська студентська олімпіада на факультеті землевпорядкування: перший тур

15 березня 2017 року

28 лютого 2017 року, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 р. №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016-2017 навчальному році» та наказом ректора НУБіП України від 20.12.2016 р. №1277, на факультеті землевпорядкування НУБіП України відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Геодезія та землеустрій» та із загально-професійної дисципліни «Земельний кадастр». 

Для організації проведення олімпіади та оцінювання результатів її учасників згідно з розпорядженням декана факультету землевпорядкування д.е.н., професора Євсюкова Т.О. був створений робочий оргкомітет з числа таких викладачів: доцент кафедри геодезії та картографії Жук О.П., доцент кафедри управління земельними ресурсами Тихенко Р.В., старший викладач кафедри геодезії та картографії Шевченко О.В., старший викладач кафедри геодезії та картографії Опенько І.А.
 

Вищезгаданими викладачами були розроблені конкурсні завдання І туру Всеукраїнської студентської олімпіади, які складалися з тестових запитань та практичних завдань з таких дисциплін, як геодезія, землевпорядне проектування, земельний кадастр та земельне право.

 

Участь в олімпіаді взяли студенти ОС «Бакалавр» 4 курсу напряму підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій» (69 студентів) та ОС «Магістр» 1 року навчання спеціальності «Геодезія та землеустрій» (38 студентів) факультету землевпорядкування.
 

В результаті проведення підсумків І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади на основі кількості набраних балів, перемогу здобули:

•    із спеціальності «Геодезія та землеустрій»:
-    І місце: Наумук Федір Олексійович (магістр 1 року навчання, 2 група спеціальності «Геодезія та землеустрій»);
-    ІІ місце: Приймак Тетяна Петрівна (4 курс, 1 група напряму підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій»);  Лукашик Наталія Миколаївна (4 курс, 2 група напряму підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій»);


•    із загально-професійної дисципліни «Земельний кадастр»:
-    І місце: Максимчук Тетяна Вікторівна (магістр 1 року навчання, 2 група спеціальності «Геодезія та землеустрій»);
-    ІІ місце: Барабаш Дмитро Олександрович (магістр 1 року навчання, 2 група спеціальності «Геодезія та землеустрій»);  Штандер Яна Олександрівна (магістр 1 року навчання, 2 група спеціальності «Геодезія та землеустрій»);


Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади і бажаємо з честю представити університет і факультет на ІІ етапі олімпіади серед студентів, який відбудеться з 19 по 21 квітня 2017 року із спеціальності «Геодезія та землеустрій» на базі Одеського державного аграрного університету, а з із загально-професійної дисципліни «Земельний кадастр» - на базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва.
 Старший викладач
кафедри геодезії та картографії
Шевченко О.В.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook