На кафедрі військової підготовки проходять комплексні практичні заняття для майбутніх офіцерів запасу

25 січня 2017 року

     На кафедрі військової підготовки проводяться комплексні практичні заняття вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки з громадянами України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.
     Зміст комплексних практичних занять складає тактична, розвідувальна, інженерна, психологічна підготовка, військова топографія, підготовка зі зв’язку, радіаційний, хімічний, біологічний захист, військово-медична, вогнева, стройова підготовка, статути Збройних Сил України та їх практичне застосування.

     Завідувач кафедри військової підготовки полковник Анатолій Есаулов довів до особового складу план-програму комплексних практичних занять, вимоги щодо її виконання.


 

     Перед початком занять проведено стройовий огляд.

 

     Заняття розпочалися з доведення заходів безпеки при проведенні занять з бойової підготовки.

 

     Основою навчання одиночного солдата з тактичної, розвідувальної підготовки є тактико-стройові заняття, на яких відпрацьовується техніка прийомів і способів дій солдата у сучасному бою. При цьому кожен прийом і спосіб дій спочатку відпрацьовується за елементами (за розділами) у повільному темпі, а потім в цілому у межах часу, які встановлені нормативами.

     Перш ніж виїхати на військове стрільбище, для виконання бойових стрільб, з особовим складом на кафедрі проводяться практичні заняття по підготовці до виконання вправ стрільб.

     На заняттях з військово-медичної підготовки здійснюються тренування у виконанні заходів надання першої медичної допомоги при пораненнях та набуваються навички у перенесенні (евакуації) поранених і хворих з поля бою з використанням табельних та підручних засобів.


     Комплексні практичні заняття спрямовані на вивчення громадянами України досвіду бойових дій підрозділів та військових частин Збройних Сил України набутого під час виконання бойових завдань в зоні проведення АТО, з метою формування у них високих морально-психологічних, військово-професійних та лідерських якостей для подальшого виконання військового обов’язку за призначенням.

Олександр Максименко 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook