Попередній захист магістерських робіт

2 грудня 2016 року

 2.12.2016р. на факультеті інформаційних технологій проходив попередній захист фахівців освітнього  ступеня  «Магістр»  за  спеціальністю «Економічна  кібернетика».

До попереднього захисту було представлено 13 магістерських робіт.
Тематика магістерських робіт була цікавою та різноманітною, зокрема розглядалися питання : моделі впливу корумпованості суспільства на показники ефективності освіти ,моделювання ринку плодів та ягід, моделювання ринку зерна в умовах ризику, моделювання впливу ІТ на ефективність навчального процесу ,пошукова оптимізація інформаційно-дорадчого порталу, оптимiзацiя системи мотивацiї працi на пiдприємствi, моделювання ринку праці України ,моделювання змін оподаткування аграрного сектору з урахуванням ризиків та інші.
 
 
Студентам було надано поради щодо вдосконалення магістерських робіт на етапі їх завершення. Викладачі відмітили високий рівень продемонстрованих робіт, наукову і виробничу цінність отриманих студентами результатів дослідження. Загалом, результати передзахисту показали широкий спектр проблем досліджень та наявність завершених розробок. Проведення передзахисту для студентів магістратури 2 року навчання дозволить підвищити рівень дипломних проектів та допоможє магістрам краще підготуватись до захисту.
 
Студенти подавали на попередній захист роботу у завершеному, але не зшитому вигляді, та готували доповідь (короткий зміст роботи) до 10 хвилин з метою ознайомлення з основними результатами дослідження.
 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook