Кафедри романо-германських мов і перекладу та англійської філології запросили школярів столиці до навчання в університеті

27 жовтня 2016 року

Успішна профорієнтаційна робота є запорукою відмінного результату вступної кампанії. Отже, науково-педагогічні працівники кафедр романо-германських мов і перекладу та англійської філології гуманітарно-педагогічного факультету ведуть активну профорієнтаційну роботу зі школярами міста Києва та Київської області.
 
Представниками двох кафедр було проведено профорієнтаційну роботу у спеціалізованій школі № 98 з поглибленим вивченням англійської мови. Розпочалася зустріч зі спілкування з директором школи Любов'ю Литвин та заступником директора з навчально-виховної роботи Ольгою Зайцевою. Старший викладач кафедри романо-германських мов і перекладу Олена Соловйова детально розповіла про навчання, умови вступу, зручне розташування, насичене дозвілля, можливість стажування за кордоном та багато іншого. Після того, як було роздано буклети та продемонстровано відеоролики про університет та гуманітарно-педагогічний факультет, цікавість школярів тільки зросла. Бесіда зі школярами стала великим задоволенням.

 

Наталя Арістова,
завідувач кафедри англійської філології

Олександр Малихін,
завідувач кафедри
романо-германських мов і перекладу

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook