Доктор Ерік Боа прочитав лекцію з особливостей аграрного консалтингу в Шотландії

24 вересня 2016 року

    До нашого університету завітав доктор Ерік Боа, фахівець з міжнародного агроконсалтингу Абердинського університету, Шотландія.

        Розпочався візит гостя з зустрічі керівництва навчально-наукового інституту післядипломної освіти НУБіП України Кулаєць М.М., Пабатом В.О., Микицей Т.Д., завідувачем кафедри агрорного консалтингу та сервісу Кальною-Дубінюк Т.П. та завідувачем кафедрою публічного управління та адміністрування Жовнірчиком Я.Ф., а також директором ННЦ міжнародної діяльності Рябченко О.М. У ході бесіди були обговорені умови подальшої співпраці між університетами.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

         

        Доктор Ерік Боа прочитав лекцію "Особливості агроконсалтингу в Шотландії" для викладачів і магістрів кафедри аграрного консалтингу та сервісу. 

    

     

 

 

 

 

 

         

         

 

        Доктор Ерік Боа вперше в Україні, тому він хоче дізнатися про неї більше і побачити все на власні очі, що є одним із принципів консалтингу. Саме тому у програму візиту було включено поїздки в навчально-дослідне господарство НУБіП України  "Агростанція" та фермерське господарство по бджільництву.

 

Ірина Кудінова

доцент кафедри аграрного

консалтингу та сервісу 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook