10 червня 2016 року
Нарешті відомі результати вікторини, що проводилася з нагоди 118-ї річниці з дня заснування нашої аlma mater. Поборотися за цінні подарунки, що їх підготували для переможців профком співробітників та студентська профспілка, виявили бажання більше сорока студентів та тридцяти викладачів. Аби стати кращим знавцем історії рідного вишу вони відповіли на 118 питань - рівно стільки, скільки виповнилося нашому університету. Попотіти, як стверджують учасники вікторини, було над чим. Розмаїття запитань охоплювало етапи розвитку НУБіП, починаючи від 1898 року – до сьогодення.
Отже, після опрацювання результатів відповідей шанованим журі, названо імена кращих знавців історії університету за двома номінаціями. Серед студентів такою стала другокурсниця факультету аграрного менеджменту Анна Пальчевська, яка посіла перше місце. До речі, родина Пальчевських належить до тих, хто творив і продовжує творити історію університету. Тому кому ж як не Анні знати її належить найкраще. Мої батьки, говорить переможниця, теж свого часу навчалися в НУБіП: тато на лісогосподарському факультеті, а мама здобувала економічний фах. Дідусь Володимир Пальчевський працював на кафедрі теплотехніки і термодинаміки, а прадід Станіслав Пальчевський – головним бухгалтером. До того ж всі його четверо дітей теж навчалися в НУБіП. Здобувала вищу освіту тут і рідна тітка на агрономічному факультеті. А сьогодні вже за другою вищою освітою (юридичною) до НУБіП прийшов і двоюрідний брат Ростислав Познанський.
Другий результат в історичній вікторині отримала магістрантка з економічного факультету Тетяна Опанасенко, а третій – четвертокурсниця факультету землевпорядкування Алла Віровка.
У категорії викладачів та співробітників місця розподілилися так: беззаперечним переможцем став старший викладач кафедри стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції Володимир Шапошнік.
Друге місце посіла асистент кафедри загальної хімії Ольга Кравченко, замкнув трійку кращих доцент кафедри садівництва Юрій Андрусик.
Започаткована цьогоріч вікторина знайде своє продовження і в наступному році, запевняють її організатори. А поки що найкращі знавці історії на сьогодні пишаються такими званнями та втішаються цінними подарунками.
Ольга Наконечна