Науковці університету продемонстрували свої розробки на Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективні агронаукові технології»

18 квітня 2016 року

     15 квітня 2016 року науково-дослідний інститут техніки, енергетики та інформатизації АПК організував цікаву міжнародну науково-практичну конференцію «Перспективні агронаукові технології», присвячену запровадженню у практику АПК України сучасних і перспективних аграрник технологій. Результати своїх розробок тут представили такі провідні агрофірми, як ННЦ «ІМЕСГ», Chervona Zirka Elvorti, Спектр, Syngenta, DronUA та ін. 

     Значний інтерес викликав і метод створений сумісно науковцями кафедр автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка та агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна щодо системи дистанційного моніторингу станів рослинних насаджень з метою раціонального використання добрив.

     Система, над створенням якої працював потужний колектив під керівництвом професорів Віталія Лисенка і Анатолія Бикіна, здатна оперативно безконтактно оцінювати стани рослинних насаджень під час вегетації та надавати рекомендації щодо потреби рослин у підживленні. А це вкрай важливо при реалізації сучасних технологій у рослинництві і дозволяє програмувати врожай.

Олексій Опришко,
доцент кафедри автоматики та
робототехнічних систем ім. акад. І. І. Мартиненка
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook