Конференції

м. Київ, НУБіП України

Міжнародна науково-практична конференція «Продовольча та екологічна безпека в умовах війни та повоєнної відбудови: виклики для України і світу»

 

25 травня 2023 року, 10:00
Навчальний корпус № 3, актова зала, 3-й поверх 
 
Шановні колеги!
  Щиро запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Продовольча та екологічна безпека в умовах війни та повоєнної відбудови: виклики для України та світу», яка відбудеться 25 травня 2023 року та присвячена 125-річчю заснування Національного університету біоресурсів і природокористування України.
 
МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ
Обговорення актуальних проблем, перспектив і шляхів забезпечення продовольчої та екологічної безпеки в умовах війни, Плану відновлення України, сталого розвитку світу у контексті глобальних та регіональних викликів, трансформації суспільства та формування нової парадигми розвитку.
У роботі міжнародної наукової конференції візьмуть участь представники наукових, освітніх і громадських організацій, органів державної влади, міжнародних делегацій, бізнесу, ЗМІ.
 
Офіційні мови конференції – українська та англійська.
Форма участі: очна, дистанційна.
 
СЕКЦІІ ТА НАПРЯМИ РОБОТИ
1. Біоекономіка і соціальні виклики у формуванні продовольчої безпеки та якості життя (економіка, право, політичні науки, фінанси, менеджмент, публічне управління, землевпорядкування, туризм).
2. Післявоєнне відновлення рослинних ресурсів та екологічна безпека країни (агрономія, захист рослин, фітосанітарія, екологія, органічне виробництво, біотехнологія, лісове і садово-паркове господарство).
3. Роль тваринництва, ветеринарної медицини та харчових технологій в умовах війни та вирішенні завдань Плану відродження України (тваринництво, ветеринарна медицина, якість і безпечність продовольства, безпека довкілля, харчові технології).
4. Якість освіти та гуманітарна наука в умовах війни та глобальних викликів (освіта, педагогіка, історія, філософія, культурологія, мистецтво, філологія, соціологія, комунікації, психологія).
5. Інженерія, енергетика та інформаційні технології в умовах війни та післявоєнної відбудови країни (електроенергетичні системи, автоматика і робототехнічні системи, електротехнології, інженерія, нові матеріали та технології, деревообробні та меблеві технології, транспортні технології, цивільний інжиніринг, інформаційні технології в освіті, економіці, природокористуванні, виробництві, суспільстві, штучний інтелект, Big-Data, Інтернет речей).
 
КОНТРОЛЬНІ ДАТИ КОНФЕРЕНЦІЇ
До 1 квітня 2023 р. – подання заявок на участь у конференції та тез доповідей.
25 травня 2023 р. – пленарне засідання, робота в секціях, підведення підсумків конференції та прийняття резолюції.
 
АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ І КОНТАКТИ
Україна, 03041, Київ, вул. Героїв Оборони, 15
Відділ науково-технічної інформації, (044) 527-87-20, [email protected]
Мельник Вікторія Іванівна, (044) 527-87-20
Кравченко Алла Григорівна, +38(044) 527-81-50
 

ЗАПЛАНОВАНА РОБОТА ПІДСЕКЦІЇ
РОЛЬ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ВИРІШЕННІ ЗАВДАНЬ ПЛАНУ ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ

(якість і безпечність продовольства, харчові технології)

Програма секції

Збірник конференції

Решта матеріалів конференції 

 

 

Х Міжнародна науково-практична онлайн конференція вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства»

Ювілейна Х Міжнародна науково-практична конференція на факультеті харчових технологій

https://nubip.edu.ua/node/91339

Безпечність та якість харчових продуктів та актуальні вимоги міжнародних стандартів у фокусі секційного засідання №1 «Стандартизація і сертифікація продукції АПК та технологій і засобів її виробництва»

https://nubip.edu.ua/node/91376

Два дні плідної роботи секції процесів і обладнання переробки продукції АПК на ювілейній Х Міжнародній науково-практичній конференції «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства»

https://nubip.edu.ua/node/91301

Програма конференції 

Збірник конференції 

 

ХІ Міжнародна науково-практична онлайн конференція вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства»

На факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК почала роботу ХІ Міжнародна науково-практична конференція

https://nubip.edu.ua/node/109225

 

БЕЗПЕЧНІСТЬ, ЯКІСТЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА АКТУАЛЬНІ ВИМОГИ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ в полі зору секційного засідання «Стандартизація і сертифікація продукції АПК та технологій і засобів її виробництва»

https://nubip.edu.ua/node/109246

 

МАГІСТРИ-ДОСЛІДНИКИ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «НУТРІЦІОЛОГІЯ» ПРЕДСТАВИЛИ СВОЇ НАУКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ НА ПОСТЕРНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ФАКУЛЬТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

https://nubip.edu.ua/node/109269

 

Секційне наукове обговорення результатів ХІ Міжнародної науково-практичної конференції вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства»

https://nubip.edu.ua/node/109267

 

Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК підсумовує результати роботи ХІ міжнародної науково-практичної конференції

https://nubip.edu.ua/node/109344

Програма конференції

Збірник конференції

 

IХ Міжнародна науково-практична конференція вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства»

Програма конференції 

Збірник конференції 

 

VІІI Міжнародна науково-практична конференція вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства»

VІІI International scientific and practical conference of scientists, postgraduates and students "Scientific achievements in solving urgent problems of production and processing of raw materials, standardization and food safety"

Збірник праць конференції_2019 ЗАВАНТАЖИТИ 

Postępowanie konferentsiyi_2019 DOWNLOAD

Програма конференції_2019 ЗАВАНТАЖИТИ

Program konferencji_2019 DOWNLOAD

 

 

Міжнародна науково-практична конференція «Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя»

 

 Інформаційний лист

 Реєстраційна картка учасника

 Програма конференції

 Інформація для учасників (вимоги до оформлення публікацій) 

 

 Information letter

 Registration Form

 Information Abstracts

 

 

VІІ Міжнародна науково-практична конференція вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства»

 

 1. Запрошення на конференцію - WORD - завантажити
 2. Приглашение на конференцию - WORD (324 kB) - загрузить
 3. Шаблон для друку тез на конференцію - DOT (112 kB) - завантажити
 4. Анкета для реєстрації - XLS (19 kB) - завантажити
 5.  Збірник праць конфернеції 2017 р.
 6. Програма конференції 2017 р.

 

 

VІ Міжнародної науково-практичної конференції вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства»

 

 1. Запрошення на конференцію - PDF (324 kB) - завантажити
 2. Шаблон для друку тез на конференцію - DOT (112 kB) - завантажити
 3. Анкета для реєстрації - XLS (19 kB) - завантажити
 4. ЗБІРНИК ПРАЦЬ за підсумками VІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ВЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства». PDF (3721 kB) - завантажити
 5. ПРОГРАМА VІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ВЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства» PDF (255 kB) - завантажити

 

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook