Співпрацю агробіологічного факультету з Угорською академією наук продовжено

20 вересня 2015 року

     14 вересня на кафедрі генетики, селекції та насінництва ім. проф. М. О. Зеленського відбулася зустріч науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрів із представниками наукового центру в Мартонвашарі Угорської академії наук.

      На ній обговорювалися питання селекції, насінництва зернових культур, зокрема кукурудзи, ведення селекційного процесу, використання методів молекулярно-генетичного аналізу, фізіологічних аспектів засухи та морозостійкості. Досвідом і науковими підходами поділився завідувач відділу фізіології рослин та молекулярної біології центру в Мартонвашарі професор Габор Галіба, науковий співробітник Габор Коскі, аспірант Акос Бололісцар.

     Про досягнення та результати наукової роботи кафедри розповів завідувач Жемойда В.Л., доценти Макарчук О.С., Сень О.В., професор Ковалишина Г.М., декан агробіологічного факультету Забалуєв В.О., а також завідувач кафедри фізіології, біохімії рослин та біоенергетики Бойко О.А., доцент кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів Кравченко Ю.С. і студенти магістратури. Під час зустрічі сторони окреслили шляхи спільної наукової роботи. Йдеться про обмін інформацією, можливості заключення договорів про співпрацю.

Олександр Макарчук

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook