Студенти спеціальності «Лісове господарство» взяли участь в обговоренні загроз і наслідків протиправної діяльності у сфері державної безпеки

11 березня 2025 року
м. Київ

Нині тема забезпечення національної безпеки в умовах воєнного стану є надзвичайно актуальною і важливою для держави та її громадян.
Зі студентами 3 курсу 1 групи спеціальності «Лісове господарство» було проведено виховну годину присвячену проблемі використання громадян України представниками країни-агресора у протиправних цілях на шкоду державній безпеці України та обороноздатності держави.

У контексті триваючої збройної агресії проти України країна-агресор використовує різноманітні методи для досягнення своїх стратегічних цілей. Одним із ключових інструментів є залучення громадян України до протиправної діяльності, спрямованої на підрив державної безпеки та послаблення обороноздатності. Така діяльність ведеться системно і охоплює як військову, так і цивільну сфери.

Зі студентами даної групи були розглянули негативні наслідки, які може мати така діяльність для державної безпеки та обороноздатності країни, а також відповідальність, яку за неї несуть громадяни України.


Андрій ВИГОВСЬКИЙ,
наставник групи
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook