Відбулася відкрита лекція старшого викладача кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка Тараса Савчука з дисципліни “Патофізіологія тварин”

2 березня 2024, 10:21
Хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка

   1 березня 2024 року відбулася відкрита online-лекція кандидата ветеринарних наук, старшого викладача кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка Тараса Савчука з дисципліни “Патофізіологія тварин” на тему «Патогенна дія ушкоджуючих чинників зовнішнього середовища» для здобувачів вищої освіти 2 курсу 9-10 групи факультету ветеринарної медицини.

   На лекції була 100 відсоткова присутність студентів, до прослуховування лекції також приєдналися науково-педагогічні працівники кафедри: завідувач кафедри, доктор ветеринарних наук, професор Микола Малюк, доценти Юрій Харкевич, Марія Куліда, Володимир Ткаченко, старший викладач Олександр Онищенко, асистенти Вадим Климчук, Дмитро Тарнавський, Віталій Гончар, Юлія Довбня, Юлія Суртаєва.

   Також на лекції була присутня відповідальна від факультету ветеринарної медицини для здійснення контролю за якістю навчання, доцент кафедри терапії і клінічної діагностики Наталія Бойко, представники деканату: доценти кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин Сергій Деркач і Юрій Жук та доцент кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка Роман Бокотько.

 

   На лекції було розглянуті питання патогенної дії на організм тварин чинників зовнішнього середовища, розкрито механізм дії даних факторів та наслідки для організму тварин. Під час лекції був також висвітлений патогенез розвитку патологічних явищ, які виникають при дії чинників зовнішнього середовища.

 

   Присутні на лекції науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти відмітили, що Тарас Савчук прочитав лекцію якісно, грамотно і на високому навчально-методичному рівні. Лектор має високий науковий рівень володіння матеріалом, вміє зацікавити студентів, використовує мультимедійний презентаційний матеріал та технічні засоби навчання. При викладенні матеріалу лектор використовує нові сучасні дані, створює творчу робочу атмосферу та зберігає стійку увагу слухачів протягом всього заняття. Треба зазначити високу культуру мови лектора, доступність викладання матеріалу для студентів.

   Бажаємо Тарасу Савчуку подальших успіхів у науковій та педагогічній діяльності.

Доцент кафедри хірургії і патофізіології
ім. акад. І.О. Поваженка Ю. Харкевич

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook