Студмістечко: відвідини 13 гуртожитку – єднаймося у допомозі!

21 лютого 2024 року
  На превеликий жаль в країні триває жорстока війна, столиця досі залишається під прицілом ворога. Кожного дня українці виборюють право на самобутнє існування, рідну мову, можливість жити в незалежній державі. Унаслідок жахливого ракетного удару в житловий будинок в Голосіївському районі міста Києва, що трапився двома тижнями раніше, частина мешканців залишились без даху над головою.

  Станіслав Ніколаєнко, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України прийняв зважене і важливе рішення надати житло людям, які в один момент втратили все. Для підготовки до поселення часу було обмаль, проте спільними силами із господарськими службами нам вдалось забезпечити належні умови проживання. Зокрема, 12 осіб знайшли прихисток в гуртожитку №13 НУБіП України.

  Сергій Кваша, проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку разом із Сергієм Стецюком, директором студентського містечка відвідали і пригостили солодким презентом мешканців. Проректор запевнив, що у разі потреби люди зможуть проживати у гуртожитку до моменту відновлення їхніх домівок.

  «Завдяки людській небайдужості постраждалі від російського терору мають можливість проживати в гідному місці. І я дуже дякую ректорату університету, що відгукнулися і протягнули руку допомоги» – ділиться Ніна Ткаченко, яка мешкає спільно з чоловіком та донькою.

  Сила українського народу в єдності. НУБіП України не залишається осторонь людського горя, що несе війна і завжди готовий підтримувати, навчати та допомагати!


Марта Колич, Мирослава Терлецька,
фахівчині студентського містечка

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook