На факультеті землевпорядкування успішно розпочався весняний семестр 2023-2024 навчального року

5 лютого 2024 року
  05 лютого 2024 року, згідно з графіком освітнього процесу, в стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України розпочався весняний семестр у змішаному форматі. Традиційно, на факультеті землевпорядкування перед початком навчання були проведені наради із завідувачами кафедр та старостами академічних груп. 19 академічних груп спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» організовано приступили до занять.

  З початком першої пари декан факультету землевпорядкування Тарас Євсюков і його заступник з навчальної та виховної роботи Олександр Шевченко перевірили своєчасність початку занять та явку на них викладачів і здобувачів освіти. Освітній процес як студенти, так і викладачі розпочали організовано, явка здобувачів була відзначена на високому рівні. Заняття проходять відповідно до затвердженого розкладу. Студенти 1, 2, 4 курсів бакалаврату та 1 року магістратури розпочали навчальний семестр в очному форматі і відвідуваність на першій парі становила 92 %.

 

  Перша пара у студентів І курсу 1 групи факультету землевпорядкування розпочалась доволі активно з дисципліни «Фізичне виховання» під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання В’ячеслава Пархоменка. У цей час, доцент кафедри геодезії та картографії В’ячеслав Богданець проводив практичне заняття для І курсу 2 групи з дисципліни «Інженерна графіка». Студенти ІІ курсу 1 групи освоювали класифікацію інженерних споруд на практичному занятті з дисципліни «Інженерна інфраструктура територій», яку проводила доцент кафедри землевпорядного проектування Оксана Кустовська. У сучасних умовах найголовніший пріоритет – це безпека, тож студенти ІІ курсу 2 групи уважно слухали вступне заняття доцента кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві Тетяни Зубок з дисципліни «Безпека праці та життєдіяльності». У цей же час, доцент кафедри психології Лариса Смолінчук зі студентами ІІ курсу 3 групи проводила практичне заняття з дисципліни «Психологія».

 

  У дистанційному форматі розпочали навчальний семестр студенти ІІІ курсу. Освітній процес у них теж розпочався організовано й на високому рівні, адже викладачі мають значний досвід викладання під час дистанційної форми навчання. Зокрема, завідувач кафедри управління земельними ресурсами Ольга Дорош проводила заняття з дисципліни «Управління земельними ресурсами», професор кафедри геодезії та картографії Іван Опенько розповідав здобувачам про глобальну супутникову систему навігації на дисципліні «GNSS спостереження в прикладних задачах геодезії», а старший викладач Богдан Денисюк розпочав читати для третьокурсників курс «Розробка web-застосувань».

  Підсумовуючи зазначимо, що усі заняття як в очному, так і в дистанційному форматі розпочаті вчасно й за розкладом. Зичимо усім учасникам освітнього процесу натхнення та успішного навчального семестру. Нехай цей період буде часом плідних досягнень та незабутніх вражень!

Ольга Пронь,
студентка факультету землевпорядкування

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook