Підготовка до Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови для вступу в магістратуру

6 січня 2024, 12:00

 Шановні абітурієнти, які планують вступати до магістратури!

 

  Вітаємо Вас із Новим 2024 роком та важливим етапом у вашому навчальному шляху – вибором магістерської програми! Магістратура – це чудова можливість розвинути свої знання, поглибити вивчення обраної галузі та розширити професійні навички.
 
  Перш за все, ретельно дослідіть доступні магістерські програми та виберіть ту, яка відповідає Вашим інтересам та кар'єрним планам. Враховуйте не лише академічний аспект, а й можливості для додаткових досліджень, практики та участі в проєктах. 
  Не забувайте про важливість підготовки документів для вступу. Вивчіть вимоги кожного університету чи програми, а також дедлайни подачі документів. Надайте особливу увагу вашому мотиваційному листу – це Ваш шанс розповісти про свої досягнення, мету та те, чому саме Ви підходите для обраної програми. 
  Не соромтеся звертатися за порадою до випускників або до нинішніх студентів магістратури. Їхні враження та досвід можуть бути дуже корисними для Вас у виборі та підготовці.
 
  Кафедра англійської філології є Вашим надійним партнером у досягненні успіху. Ми маємо високі результати у підготовці до іспитів.
 
Кафедра англійської філології – це:
 
1. Великий досвід та компетентність
Ми маємо довгий та успішний досвід роботи зі студентами, який підтверджується високим рівнем знань та компетентністю викладачів. Наші педагоги  професіонали з великим досвідом викладання англійської мови.
 
2. Підготовка до Єдиного Вступного Іспиту
Кафедра пропонує спеціальні курси, спрямовані на вдосконалення навичок, які Вам знадобляться під час складання ЄВІ. Викладачі не лише допомагають засвоювати граматику та словниковий запас, а й готують до практичних завдань, які можуть зустрітися на іспиті.
 
3. Індивідуальний підхід до кожного студента
Ми розуміємо, що кожен студент унікальний, і має свої сильні та слабкі сторони в навчанні. Тому наш підхід базується на індивідуальних потребах кожного студента. Ви отримаєте не тільки загальні знання, але й підтримку та поради, спрямовані на Ваш успіх.
 
4. Можливість професійного росту
Крім вступу до магістратури, кафедра англійської філології пропонує курси для тих, хто бажає вдосконалити свої навички володіння англійською мовою для професійного росту. Вміння і навички вправно оперувати усіма аспектами англійської мови відкриють Вам нові можливості в різних галузях, де знання англійської мови невід'ємна частина успішної кар'єри.
 
  Бажаємо Вам успіху у вступному процесі та надзвичайно цікавого навчання в магістратурі! Пам'ятайте, що це час для особистого та професійного зростання. Нехай Ваша подорож буде цікавим та вдалим етапом у Вашому житті!
 
06 січня 2024 року о 12:00 на платформі ZOOM ми проведемо зустріч, під час якої поговоримо про особливості складання іспиту з англійської мови для вступу в магістратуру в 2024 році!
 
Доєднуйся до нас за покликанням:  
https://us04web.zoom.us/j/75605506535?pwd=ao6WK28yEC2WEF2dmbjTSEKvzlAnVE.1
 
Ідентифікатор конференції: 756 0550 6535
 
Код доступу: English
Отже, чекаємо на зустріч!
 
З повагою -
викладачі кафедри англійської філології 
 
 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook