Вчена рада: рейтинг науково-педагогічних працівників, оновлення нормативних документів та атестація випускників аспірантури

22 грудня 2023 року
  22 грудня 2023 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання вченої ради університету. На початку традиційно очільник університету вручив нагороди і відзнаки членам колективу, відзначив спортивні здобутки студентів і викладачів – членів збірних команд університету з баскетболу.

  Начальник навчального відділу Ярослав Рудик представив аналіз показників рейтингу діяльності науково-педагогічних працівників у 2023 році. Середній річний показник склав 1,88. Серед завідувачів кафедрами середній показник 2,15, професорів – 2,08, доцентів – 1, 85, старших викладачів – 1,66. Кафедри механіки, садівництва та глобальної економіки очолили рейтинг найпродуктивніших. Вчена рада одноголосно затвердила запропоновані індивідуальні показники рейтингу діяльності у 2023 році.

 

 

  Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк представив рекомендації навчально-методичної та наукової рад щодо оновлення низки положень, рекомендації здобувачів іменних стипендій, схвалення до друку навчальної та наукової літератури, які схвалила вчена рада.

 

 

  Начальник відділу атестації наукових кадрів Сергій Боярчук доповів про необхідність внесення змін до положення про атестацію здобувачів ступеня доктора філософії, що також було враховано вченою радою.

 

  За пропозицією начальника юридичного відділу Андрія Бови вчена рада рекомендувала конференції трудового колективу затвердити зміни до статуту університету.

 

 

  Також вчена рада дала «зелене світло» атестації випускникам аспірантури та утворила низку разових спеціалізованих вчених рад по захисту дисертацій.

 

 

  

 

 

  Голова профспілкової організації співробітників Ростислав Тарасенко у зв’язку із спливом терміну повноважень президента університету вніс пропозицію розглянути питання його обрання. Декан факультету ветеринарної медицини Микола Цвіліховський зважаючи на важливу місію президента університету, його представницьку роль в університеті та суспільстві запропонував переобрати на цю посаду ректора Станіслава Ніколаєнка, що одноголосно підтримала вчена рада та рекомендувала його кандидатуру для обрання конференції трудового колективу.

 

Пресслужба
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook