Викладачі кафедри геоінформатики і АДЗ відвідали V міжнародну науково-практичну конференцію "Геопростір 2023"

23 жовтня 2023, 15:07

Разом з  к.т.н.,  доцентом кафедри геоінформатики і АДЗ Москаленко А.А. відвідали V міжнародну науково-практичну конференцію "Геопростір 2023" яка проходила 17 та 18 жовтня в стінах Київського національного університету будівництва та архітектури.

В перший день учасники мали можливість відвідати 3 секції присвячені використанню інтегрованої геопросторової інформації з геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД) в умовах воєнного стану, ознайомитись з прикладами впровадження геоінформаційних технологій у сфері містобудування, використання геоінформаційних технологій в моніторингу й оцінюванні розвитку регіонів та територіальних громад.

До програми долучилися понад 25 українських та іноземних спікерів, серед яких були представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, картографічних служб, наукових установ, консалтингових та виробничих галузевих компаній.

18 жовтня конференція відбувалася вже у залі Вченої ради КНУБА та об’єднала до трьох десятків представників української та закордонної наукової спільноти, що більше у своїх виступах приділили увагу інфраструктурі геопросторових даних для сталого розвитку територій та відбудови України, управлінню земельними ресурсами в умовах відновлення України, методам інженерної геодезії та BIM технологій у відбудові України.

Денисюк Б.І. 

старший викладач кафедри геоінформатики і аерокосмічних досліджень Землі

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook