Засідання студентського наукового гуртка «ДНК Лідера»: «Якості лідера: що потрібно для успіху». Зустріч з Олександром Пронькіним, директором з інформаційних технологій «Infopulse LLC»

18 вересня 2023 року
15 вересня 2023 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «ДНК Лідера»кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського.
Упродовж першої частини зустрічі керівник гуртка Кристина Драмарецька і староста гуртка Вікторія Сіденко привітали здобувачів вищої освіти з початком нового навчального року, побажали успіхів у навчанні та цікавої співпраці. До складу студентського наукового гуртка «ДНК Лідера» додалися нові члени, яких радо привітали досвідчені гуртківці та ознайомили з діяльністю гуртка. Кристина Павлівна представила проєкт плану роботи гуртка на 2023/2024 н. р., а гуртківці поділилися власними думками щодо бажаного змістовного наповнення майбутніх зустрічей.
Керівник та члени студентського наукового гуртка «ДНК Лідера» подякували Вікторії Сіденко, яка гідно презентувала здобутки гуртківців перед членами конкурсної комісії ХІІ «Фестивалю студентської науки – 2023», присвяченого 125-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України та Дню науки в Україні, за підсумками якого студентський науковий гурток отримав І місце серед більше ніж 100 студентських наукових гуртків, які функціонують у НУБіП України.
Під час другої частини зустрічі з метою ознайомлення здобувачів вищої освіти з якостями лідера, необхідними для досягнення ним успіху, доцентом кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Аліною Троян для здобувачів вищої освіти, зокрема членів студентського наукового гуртка«ДНК Лідера», була організована зустріч онлайн (із використанням програми Zoom для організації відеоконференцій) з Олександром Пронькіним – директором з інформаційних технологій «Infopulse LLC».
Під час зустрічі Олександр Пронькін розповів студентам про свій трудовий досвід і кар’єрний розвиток. Лектор розкрив загальний зміст поняття лідерства, нагадав різницю між менеджментом і лідерством, окрему увагу приділив стилям лідерства та навів здобувачам вищої освіти конкретні приклади їх прояву у бізнесі.
Під час зустрічі було детально розглянуто теоретичні моделі якостей лідерів і чесноти лідерства. Олександр надав докладну характеристику кожній із чеснот, притаманних лідеру, із наведенням прикладу ситуації, в якій наявність тієї чи іншої чесноти може бути корисною і чим саме.
Значну зацікавленість слухачів викликало представлене порівняння інформації щодо пріоритетності чеснот для військових і цивільних лідерів, що є особливо актуальним у сучасних умовах.
У здобувачів вищої освіти склалися позитивні враження від високого професіоналізму, компетентності й управлінського досвіду доповідача. Присутні проявили активність в обговоренні доповіді, ставлячи запитання і висловлюючи свої думки.
Таким чином, студентський науковий гурток «ДНК лідера» – важливий  компонент позааудиторної навчально-виховної роботи здобувачів вищої освіти, що дозволяє їм успішно розвивати комунікативні вміння, засвоюючи професійну термінологію, а також лідерський потенціал, зокрема завдяки спілкуванню із практиками. Зустріч залишила в усіх учасників гарні враження, наштовхнула на роздуми, збагатила здобувачів вищої освіти цінною інформацією і, безперечно, посприяла їхньому професійному зростанню у сфері менеджменту. Присутні висловили щиру вдячність Олександру Пронькіну за цікаву, інформативну доповідь і змістовні відповіді на важливі для них питання.
Вікторія Голік,
асистент кафедри менеджменту ім.проф.Й.С. Завадського
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook