Вдалий початок семестру

18 серпня 2023 року

   Студенти 2 курсу 5 англомовної групи факультету аграрного менеджменту приступили до вивчення дисципліни «Самоменеджмент» англійською мовою, що має важливе значення для розвитку особистих та професійних навичок майбутніх менеджерів, ефективного використання часу, досягнення поставлених цілей і підвищення продуктивності.

   Під час пар, студенти разом з викладачем, доцентом кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Артюх Тетяною Олександрівною визначили головні причини, чому саме варто вивчати «Самоменеджмент»:
1. Особистий розвиток: Самоменеджмент допомагає розуміти власні сильні сторони і обмеження, що сприяє підвищенню самосвідомості та самопізнання. Це дає змогу працювати над своїми слабкостями і розвивати важливі особисті якості, такі як дисципліна, цілеспрямованість, терпимість до стресу тощо.
2. Ефективне управління часом: Вивчення методів планування та організації часу допомагає досягати більше за короткий період. Людина може більш ефективно розподіляти час між особистими, робочими та навчальними справами, уникати відкладання на потім та працювати над важливими завданнями.
3. Планування та досягнення цілей: Вміння ставити конкретні цілі і розробляти плани їх досягнення є ключовим аспектом самоменеджменту. Людина навчається розпізнавати пріоритети, зосереджуватись на важливому та крок за кроком рухатися до досягнення бажаних результатів.
4. Зниження стресу: Самоменеджмент включає в себе навички з управління стресом, які допомагають краще впоратися з труднощами і тиском. Вміння релаксувати, практикувати медитацію та інші техніки може сприяти зниженню рівня стресу і поліпшенню загального самопочуття.
5. Кар'єрний розвиток: Особливо для тих, хто планує розвивати кар'єру, навички самоменеджменту є надзвичайно важливими. Вміння працювати над собою, ефективно керувати завданнями та планувати кар'єрні кроки може сприяти просуванню по службі та досягненню високих позицій.
6. Автономія і самостійність: Знання самоменеджменту допомагають розвивати автономію і здатність працювати над завданнями навіть без постійного контролю з боку інших. Це особливо важливо для тих, хто планує працювати в умовах самозайнятості або підприємницької діяльності.
 
   Загалом, вивчення дисципліни «Самоменеджмент» допомагає покращити якість життя, досягти більшого балансу між різними аспектами життя та розвинути важливі навички для успіху в особистому і професійному житті.
 
   Також слід відзначити високий рівень володіння академічною англійською усіх без виключення студентів групи, що дозволило якісно провести конструктивний діалог під час пар.
 
Тетяна АРТЮХ,
доцент кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook