Дмитро Іщенко планує вступати до магістратури факультету інформаційних технологій НУБіП України оволодівати новими знаннями і надалі підвищувати спортивну майстерність

17 липня 2023 року

 

  13-16 липня у м. Бережани пройшли змагання чемпіонату України з радіоспорту (спортивна радіопеленгація). В складі чоловічої збірної команди міста Києва виступав Дмитро Іщенко, який планує вже 18 липня здавати вступний іспит до магістратури факультету інформаційних технологій, а вже 19 липня вирушить на чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації в складі збірної команди України.

  • Дмитре – чому Ви обрали НУБіП для подальшого навчання?

— У цьому році я отримав диплом бакалавра в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, багато років займаюся радіоспортом, багато подорожував по різним країнам в складі збірної команди України, мене все більше приваблюють цифрові технології, вважаю за ними майбутнє, особливо у наш теперішній час важкий для України. В НУБіП України навчаються мої друзі – колеги по збірній України, а університет надає можливість поєднувати навчання з подальшим заняттям спортом на професійному рівні.

  • Які у Вас успіхи на цьому чемпіонаті України?

— На окремих дистанціях був призером в особистому заліку у змаганнях серед чоловічої еліти, в командному заліку команда Києва, в складі якої виступав і Федір Карпович – студент НУБіП України, який став чемпіоном України в окремих дисциплінах змагань.

  • Які у Вас плани на майбутнє?   

— Вже завтра, у вівторок, о 9 годині маю складати іспит до магістратури, а вже по обіді В’ячеслав Пархоменко – тренер секції спортивного орієнтування і спортивної радіопеленгації НУБіП України на власному бусику везе нас до Словаччини, де відбудуться змагання чемпіонату Європи зі спортивного радіоорієнтування, а в кінці серпня планую брати участь у чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації у Чеській Республіці.

  Ми знаємо що Ви дворазовий чемпіон світу з радіоспорту 2022 року, тож бажаємо і в цьому році, щоб Ваші мрії справдилися – Ви вступили до НУБіП України і вибороли призові місця на чемпіонатах світу та Європи з радіоспорту!

  Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях відбувся в місті Бережани на нових спортивних картах викреслених у січні цього року. То ж у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» з’явилася нова локація в лісових масивах на околиці міста для навчання студентів орієнтуванню на місцевості.

  На цьому чемпіонаті України призерами змагань стали Федір Карпович – студент факультету інформаційних технологій, який посів 3 місце на дистанції радіоорієнтування та виборов три перших і 2 місця в командному заліку на різних дистанціях і В’ячеслав Пархоменко – заступник завідувача кафедри фізичного виховання зі спортивної роботи виборов другі місця в особистому заліку серед ветеранів на чотирьох дистанціях.

 

Бажаємо нашим спортсменам успішних стартів на міжнародних змаганнях!

 

Микола Костенко,
завідувач кафедри фізичного виховання
В’ячеслав Пархоменко,
старший тренер дорослої збірної
команди України зі спортивної радіопеленгації

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook