Ми – випускники бакалаврату обрали для продовження навчання магістратуру за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» кафедри міжнародних відносин і суспільних наук гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України

13 липня 2023 року

Вступ до магістратури - це не тільки можливість продовжити навчання та здобути повну вищу освіту, а й захоплюючий і трансформаційний досвід, особливо якщо він передбачає навчання за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Цей поважний навчальний заклад пропонує комплексну програму, яка надає студентам необхідні знання та навички, щоб орієнтуватися в складнощах глобального міжнародного розвитку. Завдяки своїй академічній програмі, дослідницьким можливостям та ініціативам практичного навчання, Університет забезпечує цілісний підхід до освіти в галузі міжнародних відносин.
Навчальний план підготовки фахівців ОПП «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» кафедри міжнародних відносин і суспільних наук гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України розроблений таким чином, щоб надати студентам міцний фундамент у цій галузі. Основні курси, такі як «Міжнародна політика», «Глобальне управління» та «Історія дипломатії», пропонують всебічне розуміння теорій та концепцій, які формують міжнародну систему. Ці курси дають знання та розуміння ключових внутрішньо- та зовнішньополітичних процесів, динаміку влади, міжнародні інституції та історичний контекст дипломатії. Однією з сильних сторін програми «Міжнародні відносини» в Національному університеті біоресурсів і природокористування України є її міждисциплінарний підхід. Студенти мають можливість вивчати курси, які пропонують інші факультети, такі як екологія та економіка, щоб отримати ширше розуміння взаємозв’язку глобальних проблем. Такий міждисциплінарний підхід допомагає студентам розвинути в собі менеджерські здібності, опанувати системою умінь та навиків оперувати інформацією, управляти ситуацією, формувати проекти і досягати їх реалізації, засвоїти систематизований обсяг професійних знань, необхідних для здійснення професійної активності.
Університет надає студентам доступ до найсучаснішої науково-дослідницької бази та бібліотек, які містять величезну колекцію ресурсів, пов’язаних з міжнародними відносинами. Ці ресурси включають наукові журнали, книги та онлайн-бази даних, які дозволяють студентам проводити поглиблені дослідження на різні теми в цій галузі. Крім того, університет заохочує студентів брати участь у конференціях і семінарах для представлення результатів своїх досліджень. Ці платформи надають студентам цінну можливість поспілкуватися з науковцями та отримати відгуки про свою роботу. Представлення досліджень на конференціях і семінарах також дозволяє студентам покращити свої комунікаційні та презентаційні навички, які є важливими для успішної кар’єри в галузі міжнародних відносин.

     

Освітньою програмою передбачено 1,5 річний термін навчання, по завершенні якого випускник отримає диплом «Магістра» зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».
Освітньо-професійна програма «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» за другим (магістерським) рівнем за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» акредитована у 2022 році.
Саме тому ми – випускники бакалаврату обрали для продовження навчання на ОКР МАГІСТР за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» кафедри міжнародних відносин і суспільних наук гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України.

     

 

 

Олександр Волик, Діана Сидоренко,
студенти групи МВ-19003б

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook